Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek megfelelő ajándék...

Szerintetek megfelelő ajándék egy 14 éves lányak egy iPad Air?

Figyelt kérdés
Születésnapja lesz.
2014. szept. 27. 12:25
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:

Szerintem ha szeret olvasni, akkor e-book olvasó..

Én pl. könyvet kértem születésnapomra.

2014. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
61%
Én is úgy vagyok vele, hogy ha eddig ilyeneken élt és olyan kocka mint a huszonévesek, akkor már rég elrontottál valamit. Ilyen idős korában valami játékot vagy esetleg valami használható dolgot kellene. Ha pedig mindenképp valami elektronikus akkor számítógép/laptop mert azt sokkal több mindenre tudja használni és nem kell Apple termék mert azok túl drágák a minőségükhöz, képességeikhez mérten. Egy ilyen ajándék az középsulis ballagás, 18.szülinap vagy esküvős ajándék, nem 14 évesnek szülinapi. Végső esetben, ha tényleg tabletet akarsz akkor adj neki egy samsungosat vagy valami olcsóbbat mert kb ugyan azokat tudja, az alkalmazások közül csomó ingyen van Apple-nél meg a legtöbb pénzes és a strapabíróság meg kb hasonló.
2014. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 aspikami ***** válasza:
Nem értem miért mindenki a Samsunggal példálózik. A Samsung is ugyanúgy túlárazza a szutykait mint az Apple.
2014. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
71%
Szerintem azért mondja mindenki köztük velem is (#22) mert az egy másik nagyon híres cég ami hasonlókat gyárt de náluk lehet találni olcsóbban is termékeket.
2014. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges ilyesmi egy gyereknek. Mire használná? Azt írod, számítógépezni nem szeret, tehát akkor valószínűleg nem sok mindenre használna egy iPadot se, akkor meg mégis minek neki? Inkább e-book olvasót vagy valami más hasznos dolgot vegyél neki.
2014. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Egy kislánynak felesleges.
2014. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:

Én 14 évesen focilabdát kaptam meg legot.

20/F

2014. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
100%
A legot imádtam, bár az is olyan dolog sajnos ami arany árban van...viszont messze értelmesebb és hasznosabb mint egy tab.
2014. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 asdasd6 válasza:
61%
14 éves fiú vagyok 1 éve van Tabom és én a feléért megdolgoztam pedig meg tudnánk tenni de a szüleim aszt mondták hogyha benne az én pénzem is akkor jobban fogok vigyázni rá és ez igaz is úgyhogy szerintem csak úgy vegye meg neki ha van benne a lány pénze is 120 volt a Tabom és én abból 80-at össze gyűjtöttem meg dolgoztam érte
2014. szept. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek ezeket a kütyüket maximum arra tudná használni, hogy villogjon vele a barátainak, hogy ő milyen menő, mert Apple cucca van (amíg egyszer elő nem veszi rosszkor rossz helyen, és el nem lopják tőle). Inkább valami olyan kellene, aminek hasznát is venné. Mondjuk ajándékutalványt, amit le tud magának vásárolni pl. könyvesboltban, ruhásboltban stb.


Off: arra azért kíváncsi lennék, vajon milyen munkával gyűjtött össze 80 ezer forintot egy 13 éves fiú, aki még írni sem tud.

2014. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!