Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak anyukámak születésna...

Mit adjak anyukámak születésnapjára és anyák napjára?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki valamit ajándékozni anyák napjára és a születésnapja is ugyanazon a napon van. 16 éves vagyok így hát valami komolyabb ajándékot szeretnék neki. Legjobb lenne ha saját kezűleg tudnám készíteni :)

2015. febr. 19. 19:17
 1/3 anonim válasza:
Én nem ismerem anyukádat,de abban biztos vagyok hogy ha örömet akarsz neki szerezni akkor végig kell gondolnod hogy ő mit szeret és valami ahhoz kapcsolódó ajándékot adni,a másik opció pedig hogy olyasmit adsz amire tudod hogy szüksége van.Sajnos csak ennyit tudtam segíteni mert mint írtam nem ismerem anyukádat.
2015. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából neki nincsenek hobbijai, de annyit azért tudni kell róla, hogy nem szereti a modern dolgokat. Úgyhogy ezért neki valami viszafogottabb, régimódi ajándék kellene :)
2015. febr. 20. 14:57
 3/3 anonim válasza:
Előző vagyok.Ez alapján antik vázát vagy antik órát tudok javasolni.
2015. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!