Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mennyire gáz, ha senki nem...

Mennyire gáz, ha senki nem köszöntött fel, szülinapomkor?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 17:51
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
100%

Van egy srác,jóban vagyunk(most már csak voltunk),ugyanakkor van a szülinapunk,és felköszöntöttem,ő meg elfelejtette az enyémet.Rosszul esett,viszont neki fel sem tűnt.Ez van,ezek szerint nem volt túl fontos a barátságunk.:) Engem is csak a barátom és a családtagjaim köszöntenek fel,de másnak a könyöre nem is kell!:)

17L

2015. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Boldog Születésnapot. :)
2015. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
sztem: gázos! De azért-boldog szüli napot! [link]
2015. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert rák vagy, a rákokkal ez gyakran megesik, velem is volt ilyen. :) De szerintem ez egyáltalán nem baj.
2015. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Nagyon boldog szülinapot:) megkerdezhetem hany eves vagy? Remelem nem olyan kicsi,hogy ez rossz emlek legyen....
2015. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Nem gáz, felnőtt korban már nem szokás úgy ünnepelni a születésnapot, mint kisgyereknél.


Igazából, nekem most lesz a 30. pár nap múlva, és én szervezek egy összejövetelt, amire meghívom a barátaimat. Tehát nem ők köszöntenek fel, hanem én adok "partit".


Amikor ilyen nincs (nem keres szülinap, stb.), akkor engem is max. Facebook-on köszöntenek fel, de a legtöbben még ott sem...


Nem jelent igazából semmit, nem vagyunk már gyerekek.

2015. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
*kerek
2015. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Facebookon még azt is felköszönti 50 ember, akit mindenki utál. Ha ott sem kaptál, akkor úgy van be állítva a fb-od, hogy senki ne posztolhasson a faladra rajtad kívül... Azt kellett volna kikapcsolni.
2015. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Boldog Szülinapot!

És lehet a szülinapodon nem illik ilyet mondani, de nem lehet hogy benned is van hiba, ha senki nem köszönt fel?

2015. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Marhaság az egész. Jó persze, fontos szerepe van a születésnapoknak az életünkben (kb. mint az újéveknek), de ez, hogy el kell várni mindenkitől a köszöntést, stb..

Ha nem lenne FB, én egy ember születésnapját nem tudnám.

2015. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!