Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Édesapám szeptemberben lesz...

Édesapám szeptemberben lesz 40 éves milyen ajándékot adhatnék neki?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ennek nem örül...


[link]

2015. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"Kézi levezetés:alap"


:DD

2015. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Gyűjtsd össze a fontosabb dolgokat, amiket együtt csináltatok, vagy tőle tanultál és örömmel emlékszel vissza rá - köszönetképpen.

Vagy fotomontázs - hasonló témában

- szép keretben.


Ha van valami hobbyja azzal kapcsolatosan valamit.


Válogatott CD-t a kedvenc zenéiből - vagy amiket együtt szerettek, együtt énekeltetek...

2015. aug. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Angie13 válasza:
100%
Szia, az én apukámnak nemrég volt a szülinapja és mi egyfajta "bók-bödönt" adtunk neki. Vettünk egy szép üveget, és abba a család minden tagja írt olyan dolgokat, amiket szeret benne.Ezeket a "bókokat" ráírtuk egy hosszúkás cetlire, félbehajtottuk, majd a két végét feltekertük egy ceruzára, így mikor kiszedtük a ceruzát, akkor szív alakúak maradtak a papírok. Az volt a plusz jó benne, hogy egyikőnk sem tudta, hogy mit írt a másik a lapjára, így mindenkinek meglepetés volt.Apa nagyon örült neki, de én is úgy éreztem, hogy még nem kapott soha ennyire jó ajándékot.Sok boldogságot neki! Majd megírod, hogy végül mit kapott?
2015. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyat adjál,ami tartós emlék marad.Ha ránéz tudja hogy azt a 40. szülinapjára kapta.
2015. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
[link] Hát a 40 éves édesapák...
2015. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!