Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Más is volt már boldogtalan a...

Más is volt már boldogtalan a szülinapján és érezte magát egyedül?

Figyelt kérdés
Ellenszer?? :)
2015. aug. 31. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehetne rosszabb is.
2015. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha.
2015. szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. szept. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előfordult, ilyenkor igyekszek valakivel jót tenni és az megnyuktat, vagy hívd át/meg a barátaidat csináljátok valamit közösen, ezek be szoktak jönni!
2015. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyél az, aki boldoggá tesz téged! (és ne másoktól várd, hogy boldoggá tegyenek)
2015. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nagyjából öt éve mindig így vagyok.És mivel ott lebeg a tény,hogy szülinapom van,valahogy még rosszabbnak érződik a helyzet.

Én is a barátokat tudom ajánlani.Meg a zenét.És tudatosan ne gondolj arra,hogy rossz neked.Zárd ki a dolgokat,amik szomorúvá tesznek,és akard jól érezni magad.:)

2015. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én CSAK boldogtalan voltam

nem találtam ellenszert

2015. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A 18. születésnapomon pl nem hogy csak simán lesz_rt mindenki, hanem meg is aláztak.

Eddig kb 2 szülinapom volt, amikor nem sz_rt le mindenki. Gyűlölöm a szülinapjaim.

2015. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze, az idei,mikor a barátom azzal hívott fel,hogy nem szeret és fogadjam el,hogy vége mert úgyis megcsal ,majd egy hatalmas vita után este felhívott,hogy nagyon sajnálja és megbánta,amit csinált majd másnap eljött hozzám és utólag pótoltuk.Lekenyerezett egy táskával,de mai napig nem hagyom,hogy elfelejtse ezt a kis kedves tettét :)
2015. szept. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!