Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez jó szülinapi...

Szerintetek ez jó szülinapi ajándék lenne? Te örülnél neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátomnak most lesz a 18. szülinapja és arra gondoltam,hogy (apai segitséggel) csinálok neki egy lámpát egy Red Label-es üvegből egy állólámpát. Tudom, hogy szereti ezt az italt, de nem tudom hogy ötülne-e ennek. Semmi jó nem jut eszembe :( . Tudom hogy nem ismeritek stb, csak közvéleménykutatok Előre is köszi a válaszokat!
2015. okt. 5. 17:37
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nagyon örülne neki :) Én is most kaptam a barátomtól saját készítésű lámpát csak unicomos üvegből, és nagyon örültem neki, külön annak hogy ő csinálta :)
2015. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nem lényeges,hogy mit adsz neki.A lényeg,hogy szeretetből add neki(valószínű).Bár ennek a lámpának én is nagyon örülnék.Jó ötlet.
2015. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Heló!


A kivitelezésen múlik. Szerintem egy szép fa+ kis bőr esetleg fém kombinációval elegáns és hasznos ajándékot tudnál söszedobni. A léyneg az, hogy szánj rá kellő időt és figyelmet. Elvégre ez nagyon jól fogja tükrözni, menynire fontos neked.

2015. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!