Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehetne venni szulinapjara...

Mit lehetne venni szulinapjara egy 59 eves ferfinak?

Figyelt kérdés
Apukam most fogja betolteni az 59. evet, es semmi otletem mit vehetnek. Hobbija nincs nagyon. Konyveket se szeret nagyon olvasni. Esetleg arra gondoltam, hogy adnek egy wellness hetveget nekik, Budapesten, esetleg arra tud valaki tippet adni hova erdemes, milyen hotelba? De az egyeb valaszokat is varom :)
2015. nov. 12. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ramadan
2015. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szabadidejében, mit csinál? Nincs hobbija? Ennek ellenére, általában lehet tudni a családtagról, mit szeret, mit szeretne.

Nekem mindig olyan furcsa az ilyen kérdés. Családtagodat neked kell (kellene) ismerned. Idegenek csupán a saját vágyaikat, esetleg a családtagjaik vágyait tudják elmondani neked. Ez pedig, mindenkinél egyéni!

Az én apukám imádott kertészkedni, barkácsolni, illetve mivel művész volt, alkotni mindenféléből. (festő, grafikus, fafaragó, népművelő) Manapság szegény le van bénulva fél oldalára, tolókocsiba kényszerült. Mégis ismerem az igényeit, pedig nem együtt lakunk. Kedveli a filmeket (ismeretterjesztő, háborús, vígjátékok, régi filmek), olvasni is szeretett, napjainkban inkább a hangoskönyveket élvezi. Kissé Gourmand, szereti a finomságokat is. A jó sajtokat, édességeket (csokik, fagyik előnyben), különleges ételeket, stb.


Ha nagyon nem tudod, mit szeretne, azaz végső megoldásnak ott vannak a vásárlási utalványok. (Sajnos általában ezek konkrét üzlet fajtákhoz kötöttek, így legalább az tudni kell. pl.: Barkácsáruház, ruhaüzlet, műszaki üzlet, stb.)

2015. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!