Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek szülinapomra?

Mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés

13 éves leszek 7-én, és már többen kérdezték hogy mit kérek.Már megvan mindenem.Egy ottalvós partyra gondoltam, de nincsenek barátaim, csak egy legjobb barátnőm, és most váltok iskolát úgyhogy onnan se fogok senkit ismerni.Meg mini a lakásunk és ott mi is alig férünk el, nemhogy mások.Szóval ez kilőve.Nagyon szeretem a nyuszikat, van is egy, meg a vitorlázással kapcsolatos dolgokat.Olvasni is szeretek, de év közben nincs rá időm.És nagyon szeretek fa dolgokat(pl:dobozokat)festeni.De az mindig a szemétbe kerül😕.Ja és lány vagyok.Légyszi írjatok ötleteket!!!!!

Előre is köszönöm.


2016. aug. 10. 12:28
 1/5 anonim válasza:
83%

Egy csónakázást valahova(tudom az nem vitorlázás),egy könyvet amiben tippek vannak hogy hogyan gondozd a nyuszid,esetleg egy új táskát a következő tanévre.(vagy cuccokat a suliba)azt hogy elmehess a fodrászhoz egy új frizurára.

Remélem segítettem és BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

2016. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyuszis könyv tényleg jól hangzik. Esetleg egy vitorlás makettet aminek a vitorlájára lehetne egy nyuszit festeni
2016. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és BOLDOG SZÜLINAPOT!
2016. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Igen, a nyuszis könyvre én is gondoltam, valószínűleg az lesz.A csónakázás is jó ötlet, csak hát szeptemberben már nem nagyon van rá lehetőség.Sajnos a fodrászok az ellenségeim, anyukám ugyanis nem engedi meg növeszteni a hajamat, így kleopátra frizurám van.Táskám van, tavaly kaptam.Második válaszoló, épp ma néztem ki egy hajó makettet, nagyon szép,7000 Ft.Ment mindkettőtöknek a zöld.
2016. aug. 10. 22:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és ha van még valakinek ötlete légyszi írjátok le.Várom a további válaszokat.
2016. aug. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!