Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Apámnak itt a szülinapja. Mit...

Apámnak itt a szülinapja. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
47 éves lesz, szereti a star warst, a teniszt, az akció filmeket,vígjátékot és a sci-fi -t.Nagyon jó kapcsolatunk van de nem tudom mit vegyek neki. Ötlet ?
2017. aug. 28. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Akármilyen Star Wars-cuccot,a kedvenc teniszezőjéről valamit(életrajzi könyv vagy bármi),kedvenc filmjét Blu-rayen megveheted.
2017. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%
Egy filmet, amin Luke Skywalker és az apja, Anakin teniszeznek.
2017. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vegyel neki valami star warst-osat polot agy bogret,esetleg dvd-t amilyet szeret
2017. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Star Wars maraton otthon a kedvenc tortájával?
2017. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A jó kapcsolatba beletartozik az is, hogy tudod mit kéne neki venni.

Random emberek nagyon segíteni ilyen témákba nem fognak tudni igazán.


Volt már olyan is, hogy kedves ismerősömmel futottam itt össze s én voltam a téma xD ilyenre se számítottam.

A nagy jellemzése rólam, hogy művész vagyok, aki rajzol. X') hát... Ez kevés leírás s egyben nagy témakör. S nem csak rajzolok ToT...ez szívás volt, hogy kiderül mennyire nem ismer.


Szerintem veled s nem egy kérdezőnek ez a nagy akadály: Nem ismeri igazán a másikat.


Pl páromnak mindig tudom mi kell vagy mire vágyik. Mondjuk fordítva ez kevésbé igaz, de én kimondom ><

2017. aug. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!