Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tanácstalan vagyok kisfiam 1....

Tanácstalan vagyok kisfiam 1. születésnapi ajándékával kapcsolatban. Ti mit vettetek gyermeketek első születésnapjára?

Figyelt kérdés
Meg van már mindene amit szerettem volna venni neki a születésnapjára. Keresztannyai/mamái/ és tőlünk már megkapta. Van járás segítőnk, bár azóta már egyedül megy:D , triciglink, játékok , ruhák .

2017. szept. 22. 14:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Gondoltam kapunk valami ötletet , kisebb dologra :D ezért tettem fel a kérdést:)
2017. szept. 22. 20:07
 12/21 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt semmi "különös". Torta. Fényképezkedés. Az ajándék egy baba volt.
2017. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. szept. 22. 20:12
 14/21 anonim ***** válasza:
Müllerben van kb. ezerféle játék, sokkal nagyobb a választék, mint a Tescoban. Én ott néznék körül.
2017. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ott még nem néztem, köszönöm. Elnézek majd oda:)
2017. szept. 22. 21:26
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Valami finom édeset készíts neki. Szerintem igazán ajándékot nem nagyon fogsz tudni venni, hiszen pici. Ilyenkor a szülő, amit csak tud mindent vesz nekik, mintha mindennap szülinapjuk lenne xD


Majd amikor kialakul benne mit is szeret pl plüss nyuszi stb akkor már tudsz nézelődni neki. :)


Nem kell túlzásba vinni. Csináljatok szép képeket a kicsi szülinapjáról s rakjátok albumba emléknek :)

2017. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyesmit csináltattunk neki, a miénken van sima és nagyítós tükörszerű anyag(direkt nem üveg)zippzár, tépőzáras figurák,retesz, zár kulccsal, számológép, csengő, ilyen tekergethető játékóra, buborékfólia(cserélhetős)különböző tapintású anyagok, duda

2017. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt valahová, és egész végig csak rá figyelj, vele foglalkozz. Éljetek át együtt valamit. Az a legjobb ajándék és a legjobb készségfejlesztés :)
2017. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#16-os, #17-es, köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó ! Ez mindig jelen van, mindig csak vele van foglalkozva , ebben nem szenved hiányt! Kirándulni egésznyáron voltunk vele, élvezte az utazást is és a helyeket is, úgyhogy ez nem rossz ötlet , köszönöm!:)

2017. szept. 23. 07:35
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy kanalat + egy tányér spenótot.

Ne is gondolkozz máson, amíg órákat takarítasz egy-egy készségfejlesztő játék után. :))

2017. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!