Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak egy számítógépező...

Mit adjak egy számítógépező lánynak?

Figyelt kérdés
Múlt évben születésnapjára nyakláncot adtam a hugomnak, de egyáltalán nem hordja... Pár éve meg amikor a kedvére akartam tenni egy játékkal (aminek a végigjátszását youtubeon nézte) azt mondta felesleges mert nem megy el a laptopján. Hamarosan 17 éves lesz és nem tudom mit adhatnék neki, playstationozni szokott még de arra egyszerűen nem találok semmilyen játékot.
2018. jan. 9. 18:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Vegyél egy cipőt neki vagy amit magának azért nem vesz meg, mert nincs kedve elmenni (itt pl a cipőre írtad)

Vagy egy ajándékutalványt egy elektronikus boltba ahol azt vesz amit akar, de vehetsz neki akár széket is ugye a számítógépe elé.

2018. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Küldj rá egy Wannacry féle vírust a gépére és a jelszót add neki ajándékba. Örülni fog :)
2018. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Azt írtad érdekli az Overwatch és szeret playstationözni akkor vedd meg neki ps-re.

[link]

2018. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%
De "mennyire" számítógépező lány? Mert ha más nem is érdekli, talán inkább olyan ajándékot kellene adnod neki, amivel elmozdítod a géptől...
2018. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
34%
Mondd neki, hogy most kiléptek a virtuális valóságból a valóságba, és elmentek kirándulni.
2018. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Playstation 2re nem találtam overwatchot.

Fél kimozdulni, volt amikor iskolából sírva jött haza, mert nem bírta már hogy 30 emberrel van körbevéve napi 8-9 órákat.

2018. jan. 12. 18:09
 27/28 anonim válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle, hogy mi az amire vágyik? Esetleg együtt is kiválaszthatjátok.


Persze szép és jó dolog meglepni a másikat. De ahogy észrevettem, a "meglepetés" az esetek 90%-ban valami olyan dolog, amit soha többet elő sem fogok venni. Ettől még a pénzes boríték is jobb.

2018. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Ezeket akarta, de nem teljesíthető
2018. jan. 14. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!