Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vehetnék a kiszemeltem...

Mit vehetnék a kiszemeltem születésnapjára?

Figyelt kérdés
16évesek vagyunk. Én vagyok a fiú, nem sokára születésnapja lesz mit vehetnék neki? Nagyon tetszik, mondhatni szerelmes is vagyok belé. Maximum 30ezerig.
2018. jan. 14. 14:17
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Lehet a kérdező családja olyan anyagi helyzetben van, hogy ami nekünk 3000 Ft, az neki 30... Ettől függetlenül teljesen felesleges egy kiszemeltet pláne ebben a korban 30 ezres ajándékkal köszönteni. Én annak idején a legergyább plüssállatkának is úgy örültem, mint majom a farkának, mert olyantól kaptam, aki fontos nekem. Ha te is tetszel neki, az nem azért van, mert ilyen értékű ajándékot veszel, vagy ha mégis, akkor régen rossz... Manapság a tinilányok szoktak örülni az olyan "virágcsokornak", ami dobozba van helyezve. Azok nagyon szépek, és ha mellé meghívod egy moziba, cukrászdába (esetleg ott szólsz, hogy szülinapost viszel, és kivisznek neki egy ilyen kis minitortát gyertyákkal) az teljesen elég.
2018. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!