Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti milyen ajándék ötletet...

Ti milyen ajándék ötletet tudtok szülinapra?

Figyelt kérdés
38 éves nőnek mit ajánlotok születésnapjára? Az édesanyámnak lenne, de semmi nem jut az eszembe. Olyasmire gondolok amit meg lehet venni boltokban (pl.: müller) és nem rendelni.

2018. márc. 12. 18:57
 1/3 anonim válasza:
86%

En most nagyon rakaptam a fényképes ajandekokra. Keress 5-10 fényképet az Anyukad emlékezetes pillanataibol, esetleg olyanokat amin ketten vagytok, nyomtatsd ki ( en a rossmannban nyomtattam 1000 Ft volt a 8 kep) és tedd őket Family vagy Love keretbe (a Pepcoban vettem keretet 2000 Ft-ért)

3000 Ft-ért olyan ajándékot adtam anyukám szulinapjara, amit megkönnyezett. Azt mondta h ez többet er minden kincsnel.

Ha vmi sablonosoabbra gondoltál, akkor parfüm, vásárlási utalvány, ékszer, virág stb

Isten éltesse Anyukádat!! :)

2018. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
13%
A volt bnőmnek 3m kötelet küldtem szülinapjára. :/
2018. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Miért lettem lepontozva??
2018. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!