Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Drón vagy fesztiváljegy jobb...

Drón vagy fesztiváljegy jobb ajándék?

Figyelt kérdés
Páromat szeretném meglepni.

2018. ápr. 25. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ melyiket szeretné jobban. Én a fesztiválokat szeretem, egy drónnal nem nagyon tudnék mit kezdeni.
2018. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Én a drónt választanám, sokkal több a lehetőség vele, mint egy fesztiváljeggyel, ami csak 1 napra vagy egy hétvégére szól.

De a párodat nem ismerem, nem tudhatom, ő mit szeret.

2018. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Párodtól függ, én a fesztiváljegynek jobban örülnék, sokkal jobban szeretek élményeket kapni, mint tárgyi dolgokat :)
2018. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
82%
Én a drónnak örülnék, sokkal több lehetőség van benne.
2018. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Én nem örülnék a drónnak, hacsak nem néhány milliós. Nem az értéke miatt, hanem a nulla-negyvenezer forint körüliek cak játékszerek. Kb. 3 napig érdekes. A picit drágábbak az első lezuhanásig fognak szolgálni, az sem hosszú idő.
2018. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
fesztivaljegynek orulnek jobban, foleg azert, mert amit az utolso valaszolo megfogalmazott , az igaz.
2018. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy a kérdező nem ismeri a párját ????? Nem tudod, hogy ő minek örülne? Jó kis kapcsolat lehet.... Jó tartalmas és komoly
2018. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm azokat akik normálisan válaszoltak :)

Szerintem végül a fesztiváljegy lesz, jobb élmény.

A drónnál félek hogy nem jót választanék, emiatt inkább azt most még hanyagolom.



Utolsó válaszoló: Több éve együtt vagyunk, ismerem a páromat szimplán kiváncsi voltam hogy mások minek örülnének leginkább, melyik lehet a jobb ajándék mert TANÁCSTALAN voltam....

2018. ápr. 26. 15:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert nincs igazán ertelme egy egy ilyen kerdésnek, mert törvenyszerű, hogy ki erre fog "szavazni", ki arra. Neked viszont azt kellene kitalálnod, hogy a parod melyiknek örülne jobban.
2018. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán felmerujl a kérdés, hogy két teljesen különböző dolog közül ő melyiknek örülne jobban, akkor nem ismered a párodat. Kb annyira értelmes a kérdésed, mint a csokitortat süssek a barátomnak vagy epreset, illetve a szusi legye az ünnepi vacsora vagy töltött káposzta kérdések. AMELYIKET SZERETI!!!!!
2018. ápr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!