Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz a 18. szülinapja, ötletem sincs, hogy mit vegyek neki kb mindenje megvan. Óra, parfüm, képek ilyesmi már volt. Valami mást szeretnék valami érdekeset, ötlet?

2019. márc. 30. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Élmény? Pl szelcsatornaban repülni vagy valami hasonló.
2019. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy, bocsi. A te barátod, te ismered. Mi így ismeretlenül mit tudnánk tanácsolni?

Mi a hobbija? Szeret olvasni? Esetleg ruha? Színház vagy koncert jegy?

2019. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az én páromnak is most lesz a szülinapja. Tartozik 40ezer ft-al, azt elengedem neki. Meg még kap egy pöttyös bögrét, plusz édességeket.
2019. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is az élmény mellett teszem le akkor a voksom, így ismeretlenbe nem igazán tudunk segíteni de ha szerveznel valami közös programot ami közel áll hozzá biztos örülne neki. Nem kell mindig pénzen megvasarolhato dolgokra gondolni. Az emlék is örök.
2019. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!