Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Csak én nem láttom ennek az...

Csak én nem láttom ennek az értelmét?

Figyelt kérdés

Ezt is csak átvettük más országoktól.

Ha nem élünk párkapcsolatban úgy se érdekli akkor az adott személyt.

Ha valaki párkapcsolatba él akkor is felesleges mert nem csak ezen az egy napon szereti a párját. És ez csak plussz egy esemény, mert behozták Mo.ra.

Ha valakik szeretik egymást nem csak ekkor kéne kimutatni hanem máskor is. Sokan úgy vannak hogy jó most akkor...

De nem egy ismerősöm van aki meg nem az hogy vesz valami apróságot beleis sz*r az egészbe. /attól független hogy van párja/

Nagyon tud zavarni pl:. a Halloween is mikor oviba beviszik... / jó ott még egy fokkal jobb eset mert elkell tölteni az időt/ de ott is szerintem a magyar ünnepekre és magyar eseményeket kéne jobban bevinni mint a halloweent.


2012. febr. 13. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Értelme:több bevétel az üzleteknek.

Csak arra jó,hogy az egyedülállóak még rosszabbul érezzék magukat.

2012. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Valentin napról beszéltek? Mert hogy az lemaradt!
2012. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

2.,nyilván arról.Egyből rá lehet jönni.-.-

Bár egyeseknek nem megfelelő az IQ-szintje!:)

2012. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az IQ szintem megfelelő csak a ti fogalmazási készségetekkel van gond!
2012. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

A kérdező egyedüli személy,ő írta ki a kérdést.Bocs,hogy nekem volt annyi eszem,hogy megértettem.:')


Amúgy teljesen skizofrénnek érzem magam,hogy neked is 68% az arányod....:D

2012. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is csak onnan jöttem rá hogy valentin nap kategóriába rakta :D am nem, nem csak te nem látod az értelmét. én sem :D
2012. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értelme valóban nincs sok, főleg a pénzköltés a lényeg itt is. Emellett meg ad plusz egy ürügyet a pároknak, hogy kedvet kapjanak valami különlegeshez, hogy jobban kimutassák az érzéseiket, mint máskor - legalábbis én így gondolom.
2012. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ne legyen anyák napja se, mert anyut nem egy napon kell szeretni. Ugyanígy az apák napjával, meg a gyereknappal. A Valentin napot világszerte megtartják most már, miért pont M.o. maradna ki? Különben sem akkora ünnep ez hogy most beletiporjon valakinek a vallásába, vagy hasonlók. Miért kell utálni ennyire minden újdonságot? Amúgy pl. Japánban meg karácsonyt ünnepelnek...
2012. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért kellett lepontozni engem,észlények?Ja,bocs,azért mert ti nem értettétek.

Értelmi szintetek=B30-as tégela értelmi szintje.:)

2012. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!