Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a páromnak valentin...

Mit vegyek a páromnak valentin napra?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy ha eddig bármit adtam neki ajándékba mindig a földön találtam meg később a szobájában. Ne értsétek félre meg becsül csak a szobáját nem becsüli meg mert mindig kupi van. Viszont én valami olyan ajándékot szeretnék neki venni amit nem lehet csak úgy el dobni és sajnos nem tudom hogy mi lehetne az. Mit vegyek??

#valéentinnap
2013. jan. 28. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit,úgy személyesebb,és olcsóbb.Hát ha gondolod,én csináltam már fémből szívet. és tudok ezüstből,vagy acélból.Olcsón.
2013. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mond neki, hogy csukja be a szemét, és gyorsan ragassz hozzá az ajándékod. De aztán valami jó ragasztó legyen!
2013. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
egérfogót
2013. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, áh nem talán meg tudom oldani magam de azért köszönöm:) persze a fejére ragasztok egy cetlit hogy szeretlek XD
2013. jan. 28. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Tárolódobozkát csinálj neki

(komolyan,én is rendetlen vagyok,sosincs elég tároló,legutóbb csodaszép bőr tárolót kaptam az apróságaimnak)

2013. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze, ragaszd is hozzá, azt nem lehet csak úgy eldobni!
2013. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!