Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit adjak a barátomnak valentí...

Mit adjak a barátomnak valentín napra?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem, viszont vannak kreatív és hobbi boltból cuccaim. Nem tudom, hogy mit csinálhatnék neki, aminek örülne. A határidő Valentín nap. A helyzet az, hogy mindene megvan.. Nem hord semmilyen ékszert, csak egy nyakláncot, ami mindig rajta van.. Mivel nincsen pénzem, így nem tudom, hogy mit csinálhatnék neki, aminek örülne..
2013. jan. 30. 19:58
 1/3 anonim válasza:
Szivecskés gyertya esetleg, vagy párna? A gyertyát felhasználhatja egy romantikus esténél, meg mondjuk egy tábla csoki. Én se szoktam többet. :)
2013. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pl. ha a Valentin napról van szó, inkább valami személyes dologra szoktam gondolni, mint valami ajándékra. Szóval ha tudom, hogy a barátom szereti pl. a mézes krémest, akkor sütök mézes krémest és ezzel lepem meg. Vagy szervezek valami olcsó közös programot, aminek tudom, hogy örülne. Ez lehet akár pl. egy közös este (valami finom, egyszerű vacsi, egy üveg jó bor, közös fürdőzés, halk zene, a többi rátok van bízva..).


Szerintem ezek sokkal többet érnek, mint a kézzel fogható ajándékok.

De tény, hogy a párna nagyon jó ötlet, hiszen személyes ajándék, mindig Te jutsz róla az eszébe és így egy kicsit olyan, mintha akkor is ott lennél vele este, ha gyakorlatilag mégsem. :)

2013. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Adj neki saját készítésű ajándékutalványokat, amiket beválthat arra, amit ráírsz! Hogy mit írj? az csak a fantáziádon múlik! ;)
2013. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!