Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ez jó ötlet valentin napra?

Ez jó ötlet valentin napra?

Figyelt kérdés
Egy naptár a közös képeinkkel.Kinyomtatnék 12 közös képet és megcsinálnám saját kezűleg a naptárt,minden hónaphoz 1-1 kép.Szerintetek ennek örülne a 25 éves barátom?

2015. jan. 25. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Ha Bálint, akkor esetleg. De a férfiak nem szeretik az ilyen nyálas dolgokat.

Inkább főzz egy jó vacsorát, amit szeret.

2015. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Ha utána térdre borulsz előtte és...., akkor biztosan tetszeni fog neki. :D
2015. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, ez aranyos. Csak mellé tényleg jó lenne még pluszban egy romantikus vacsi, aztán irány a háló és..(folyt. csak privátban).. ;)
2015. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Páromnak én pontosan ezt csináltam Karácsonyra, és nagyon örült neki, még aznap ki is akasztotta a falára! =) Ő 21 éves.
2015. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is ezt szeretném csinálni! :P
2015. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Naptárt nem illik január után adni.

Én ha ilyen ajándékot terveznék, akkor biztosan nem saját magam tenném hozzá valahogy a naptárt. Sok helyen készítenek már naptár saját fotókból. Illetve vannak programok (cewe) amivel te is megszerkesztheted. Azért mégiscsak két felnőtt ajándékoz egymásnak. Szóval saját kezűleg csak akkor, ha valóban valami szép és használható lesz belőle.

És akkor ugye még ott van az is, hogy örülne-e neki. De te ismered, ezt neked kell tudni.

2015. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!