Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve! (lent) (? )

Figyelt kérdés
Nem tudom mit adhatnék a 16 éves barátomnak... Nincs rá sok pénzem és ötletem sincs :( Továbbá úgy néz ki akkor jön el hozzám a kedves havi mikulásom is... KATASZTRÓFA... Ötletek? :////////// (esetleg arra is hogyan késleltessem)

2014. febr. 8. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak csokit szoktam venni a barátomnak, mert azt szereti, plüss szívecskékért és hasonlókért nem rajong. Neked kell ismerned a barátod, te tudod, hogy mit szeret, mit nem.
2014. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha sütnél/főznél neki valami finomat?
2014. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egyénileg egyedien csinálj neki egy bekeretezett közös képet csak nyomtasd ki (pár forintból meglehet oldani netkávézókban vagy bárhol), aztán csinálj hozzá keretet abból amit találsz otthon -karton papír pl lehet müzlis doboz vagy ilyesmi.
2014. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én ezt a tanácsot adtam másnak is.. főleg ha nincs sok pénzed ez bőven jóó. Szerintem érdemes megbeszélni hogy nem tárgyi ajándékokkal ünnepeljétek a valetin napot, hidd el neki is megkönnyíted a dolgát. ráadásul egy idő után a régóta együtt vagytok elfogynak az ötletek. viszont akkor elmondom én mit adok a páromnak. mivel egyikünk sincs oda a valentin napért, de mégis kedveskedni akarok neki valamivel ezért, a Fogadom című film után (nem tudom láttad-e.. érdemes megnézni) adok neki egy dobozt amiben lesz egy levél, rajta egy post it-en az hogy "a lelkednek" lesz benne egy kép rólam, raja ugyanúgy egy matrica "a szívednek" egy nutella " a hasadnak" felirattal és egy szexi bugyi "később" felirattal :D nem érdemes késleltetni a menstuációt.. ez csak egy valentin nap azért nem egy világvége. nyugi nekem is akkor lesz miki, túlélitek. és ha szeret a párod tud várni.
2014. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm !!!!! :))
2014. febr. 10. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!