Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek említsem meg? L

Szerintetek említsem meg? L

Figyelt kérdés

Tehát. Levelezem 3 hónapja egy sráccal. 2 naponta váltunk levelet. Ő ma írt, én kedden fogok. Ez ugyebár Valentin napon lesz.


A kérdésem: Említsem meg neki? Úgy értem kívánjak Boldog Valentin napot, vagy hagyjam?


2017. febr. 12. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írd neki hogy boldog Valentin napot:)
2017. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért két naponta váltotok üzenetet? Tudom hogy nem a kérdésedre válasz, csak érdekel.
2017. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Csak akkor említsd meg, ha szerelmi viszony van köztetek...
2017. febr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Jártok?:DDDDDDDDDDDDDDDD


Amúgy meg 1-2 héten belül találkoznotok kellett volna. Totál felesleges amit műveltek.

2017. febr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
# 2 Mi hosszú leveleket váltunk egymással, angolul, ugyanis külföldi. Neki jól megy az angol, én meg majd belejövök, remélem. Jövő héten találkozunk, akkor utazik ide.
2017. febr. 13. 17:33
 6/7 A kérdező kommentje:

# 4 Inkább meg sem szólaltál volna, már bocs. :D

Én tudom, hogy mi miért van/történik, neked meg még fel kell hozzá nőnöd.

2017. febr. 13. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Így már értem, nem tudtam miért ilyen későn írtok egymásnak. Hát szerintem megemlítheted neki, abból semmi sincs, akár két haver is megemlíti egymásnak poénból, szóval még félreérteni sem lehetne.
2017. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!