Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ti hogy toltottetek a valentin...

Ti hogy toltottetek a valentin napot? En meg csokit sem tudtam zabalni mert senki sem adott.

Figyelt kérdés

2017. febr. 14. 21:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Felkeltem, elmentem dolgozni, hazajöttem, végeztem az aktuális házimunkát, most meg szokás szerint nem tudok aludni. Baromi izgalmas volt.
2017. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
34%

"Ezaz, ma szrba se vedd a párodat, csak ezen a napon ne ünnepelj, véletlenül se legyél még kedves se :D

Valentin nap pfujj, ma csakazért se, minden nap szeretem a párom csak ma nem XD

Imádom minden évben, amikor egyesek halál büszkék arra, hogy ma szrba se veszik a párjukat XD "


Senki sem írt még csak hasonlót sem. Ez csak a Te agyszüleményed volt. De hát mit várjunk egy olyantól, mint Te, ugye.

2017. febr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Jézusom Béla, te vagy az? :DD


Egyébként nem tartottam semmiféle valentín napot. Az egyik ok az az, hogy nincsen barátnőm, a másik meg az, hogy egész nap esszét írtam mert most volt éjfélkor a határidő. Bár elég gyatra lett, a lényeg hogy megvan :D

17/F

2017. febr. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Vizsgáztam. De utána ettem csokit. :D
2017. febr. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
9. Nagyon giccs vagy.
2017. febr. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk vehettél volna magadnak csokit, ha már annyira "zabálni" akartál...
2017. febr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Megnéztem kedvenc filmjeimet,utána lefeküdtem aludni.
2017. febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Elmentünk olaszországba a barátnőimmel. Egyébként ha nem látom a sok sírós posztot nem is jutott volna eszembe hogy pont valentin napra esett a nyaralásunk első napja. Én a valentinnapot mindig is a kamaszok ünnepének tartottam mert ők vannak csak ki a valentinnaptol.
2017. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Sehogy. Pont nem egy városban vagyunk a párommal. Hétvégén adtunk egymásnak egy kis apróságot.

Nem igazán érdekel a Valentin nap.

De ha csokit akartál zabálni, miért nem vettél magadnak???

2017. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Én vettem a páromnak bonbont,szívformadobozban,meg kézvédőkrémet és vacsira pizzát sütöttem!Sajnos én semmitsem kaptam....!Egy szál rózsa és/vagy egy kis csoki jól esett volna mintegy szerelmi jelkép....
2017. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!