Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ti mit gondoltok a Valentin-na...

Ti mit gondoltok a Valentin-napról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem aktuális, egy iskolai felméréshez kell. Ti mit gondoltok erről a napról? Megünneplitek a párotokkal? A szinglik mit csinálnak ilyenkor?

2018. máj. 12. 18:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én csak feltettem egy kérdést. Nem mondtam el a véleményemet, de ezek szerint már én is megbélyegezendő vagyok, mert iskoláskorú vagyok? Érkezett olyan válasz, amiben kiderül, hogy én is a Facebookon "ünneplem" a Valentin-napot... Ehhez előbb kéne egy Facebook...

Én csak feltettem egy kérdéat, hogy szépen és hitelesen meg tudjam csinálni az iskolai beadandómat, nem gondolom, hogy ebben bármi kivetnivaló lenne.

2018. máj. 13. 09:24
 12/14 anonim ***** válasza:
Pont annyira felesleges, mint a többi ünnep. Legalábbis számomra. Más élete nem rám tartozik, mindenki azt csinál, amit szeretne mindaddig, amíg azzal engem nem korlátoz.
2018. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szubudáj Bagatur válasza:
Valahogy kiütést kapok tőle. Nem csak egy nap kell szeretni a párunkat, van még 364 ezen kívül. Viszont a páromnak van rá igénye, mivel nőből van, ezért kerestünk, és találtunk egy kompromisszumot, mi helyette Dezső-napot tartunk május 23-án.
2018. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
:)
2019. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!