Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Megbántódna ezen a párom?

Megbántódna ezen a párom?

Figyelt kérdés

Egy éve még nem voltznk együtt valentín napon, viszont kaptam tőle egy virágot és elmentünk színházba. Én nem készülten semmivel neki.

Idén is elmegyünk színházba, de illene vennem, vagy készítenem neki valamit? 24/f

Én 20/l.

Ha igen tippeket szívesen várok. Esetleg színház után menjünk el vacsorázni?


2019. jan. 30. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Főzd meg a kedvencét, vagy csináld meg a kedvenc süteményét.

Este meg dobd be magad, legyen rajtad valami sexy combfix harisnyatartóval vagy más ilyen fehérnemű. Nálunk ez nagyon jól bejött.

Vagy csináltathatsz közös képből puzzlet, vagy csak egy montázst összedobsz közös képekből azt keretbe teszed és úgy adod át.

Ha vacsizni mentek ne te fizess, mert az egyenlő egy kiheréléssel a pasi számára, akkor inkább főzz valamit te.

2019. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, akkor lehet valami szexi rucit felveszek színház előtt. Aztán elmegyünk hozzám és előre megcsinált vacsit eszünk. 😊 köszi.
2019. jan. 30. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!