Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Tudom hogy ez már a 6585....

Tudom hogy ez már a 6585. kérdés, de nemsokára Valentin nap és nemtudom hogy mit adjak a barátomnak?! Valami kézzel készített ajándékra gondoltam de semmi ötletem nincs. Egy már megvan, egy könyvet csinálok a beszélgetéseinkből, de nincs más ötletem.

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
2019. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Karkötőt

[link]

2019. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Főzzél, vagy süss neki valamit. Ha nem az a romantikus fajta, akkor a könyv a beszélgetéseitekből eléggé fura. Mármint nagyon romi, meg hollywoodi filmbe illő-ha valaki romantikus alkat. Isten őrizzen attól, hogy lebeszéljelek róla, de én a magam részéről nem tudnék mit kezdeni egy ilyen ajándékkal. De nem vagyunk egyformák. Nálunk például az "asszony" minden alkalommal felhívja a figyelmemet, hogy eszembe ne jusson vágott virágot hazavinni, mert letöri a kezem. Ennyire vagyunk romantikus pár.

A kaja, süti, finom bor/sör... ki mit szeret mindig nyerő. A közös fagyisdobozból fagyizás filmnézés közben is jó program. Nincs valami különleges kaja, amit szeretne megkóstolni, de még nem volt rá alkalma? Mi legutóbb egy alkalommal egy igazi olasz étteremben voltunk. Ahol olaszok, olasz alapanyagokból eredeti recept alapján készítik a kaját. Szuper volt. Meglepetés volt, nagyon örültem.

2019. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!