Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Srácok! Ti örülnétek neki?

Srácok! Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)


Első Valentin napom lesz a barátommal most februárban.

Egyáltalán nincs ötletem mit vegyek neki, vagy inkább ami van az nem tudom hogy milyen ötlet


Szóval mivel nagyon szereti a kamionokat, kiskorában az apukája kamionozott és szinte kamionban nőtt fel, és mondta hogy lehet ő is leteszi rá a jogsit és az alkohollal sincs különösebb problémája:D így egy ilyen palackban gondolkodom: [link]


feliratot még nem találtam ki, úgy gondoltam whiskyt töltenék bele mivel a bort nem szereti, ha meg pálinkát töltök bele azon nem látszik a rágravírozott szöveg szóval ez volt a legkézenfekvőbb mivel azt szereti és a felirat is szép lesz rajta.


mit gondoltok,ti örülnétek neki?

vagy így első valentin napra jó ötlet ez?



2019. jan. 29. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet jó, és látszik belőle, hogy figyelsz rá. Viszont én alkoholt vagy alkohollal kapcsolatos dolgot nagyon közeli hozzátartozónak nem vennék.


Valami romantikusabb vagy szexibb dolog szerintem jobb lenne, de személy függő a dolog. :)

2019. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
47%

Akkor már inkább 1-2 póló, attól nem fog berúgni. :D


[link]

2019. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ahogy ismerem, nem inná meg, hanem elrakná emlékbe :D de gondoltam jó ötlet, mert szereti, na mindegy akkor, de azért köszönöm🙂🙂
2019. jan. 29. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó!

Én egyszer egy doboz sörválogatást vettem a barátomnak, igaz Mikulásra, nem valentin napra, de igazából ez mindegy is. (nagyon szereti a különlegesebb söröket is)

Azt mondta ez volt élete legjobb ajándéka, tényleg nagyon örült neki.

(Azóta már a felesége vagyok és van egy gyerekünk is😉😁)

2019. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszene neki. Vedd meg nyugodtan :)
2019. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene.😃
2019. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!