Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek ez jó ötlet...

Szerintetek ez jó ötlet férfinak ajándéknak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy elkezdek egy fénykép albumot, ami a legelső kepunktol kezdve, mostanáig lennének.

Pl a közös nyaralás, amikor idekoltozott, szalagtuzo stb.

Ennek egy férfi is képes örülni?



2019. febr. 8. 09:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

"10 év múlva megnézegetjük"

Aha, értjük.Gyerekszerelem nagyon ritkán marad meg 10 év múlva is, de majd ràjössz kislàny, hogy 18 évesen nem úgy élsz át egy szerelmet/kapcsolatot, mint harmincasként.


Kérdező, ne haragudj, de ez végképp nem férfinek való ajàndék.Kisfiúnak oké, de felnőtt férfi részére nem jó.

1-es jól vàlaszolt, öngyújtó, kés, egyéb férfias ajàndékot jobban díjaznak.

De te tudod, te ismered, ha kellően gyerekes, (jobban mint te) akkor tökéletes.


34N

2019. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj.. Tudok olyat aki 30folott kapott ilyen ajándékot. És ez miért gyerekesseg? Nem tehetek róla, hogy nem szorult beléd egy csöppnyi romantika sem.

A végén C. K. Boxer szettet vettem neki, remélhetőleg örülni fog neki.

2019. febr. 14. 15:09
 13/19 anonim ***** válasza:

De, szorult belém romantika, de szerencsére én emberem nem ez a nyàladzós típus, hogy fotókat nézegessen, meg egy fotóalbumot rakosgasson ide-oda a hàzban.

De ha te pàrod ilyen, akkor oké.

Enyém szereti a whiskeyt, szereti a szivarokat, a klassz öngyújtókat, épp ezért legtöbbször igyekszem olyat venni, ami tudom, hogy kedvére való.

4 év együttélés utàn azért könnyebb.

2019. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
55%

Kedves utolsó, már ne is haragudj..

Nem 18 éves vagyok, idősebbek vagyunk.

Szerintem meg inkább adok neki közösen készített fotót, mint egy 50. palack piát a szekrény tetejére.

Ez nem nyáladzás kérdése szerintem..

2019. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

Én magam sem vagyok romantikus típus, de csak ezért irtó szánalmas kapásból elítélni meg gyerekesnek nevezni valakit. Ideje lenne már elfogadni, hogy különbözőek vagyunk és egy férfi nem attól lesz naaagy felnőtt, hogy nem örülne egy romantikusabb ajándéknak. Ha örül, hát örüljön, mi azzal a gond?

A kérdező meg nem csak olyan hűbelebalázs módon ráerőszakolt végül valamit, hanem igyekezett megbizonyosodni róla, hogy jól döntött.

2019. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy a párod szereti a whiskeyt.. Az én párom nem iszik,es nem szivarozik.

De akkor ezek szerint ő nyálas, a te párod pedig lehetne alkoholista(?) ennyi erővel.. És mielőtt belém allsz, nem azt írtam, hogy alkoholista, hanem lehetne az. ;)

Kinek mi.. Meggyozodni szerettem volna róla, hogy jól döntöttem.. De mint írtam, már mást vettem neki.

2019. febr. 15. 20:24
 17/19 anonim ***** válasza:
33%

De szerinted ki a bànatot érdekel itt, hogy mit adsz/adtàl a fiúcskàdnak?

Ên példàul olyat csinàltam vacsira amit tudom, hogy imàd,(igen, mindennap főzök, nem gimis, sőt egyetemista taknyos sem vagyok màr) engem pedig rózsàval lepett meg, egyàltalàn nem szàmítottam rà.

2019. febr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Jah..rozsara nem lehet számítani 😂😂

Ha nem érdekelt volna, akkor nem itt osztanad már az észt, ha ekkora nagy érett, felnőtt nő vagy. 😅😂

2019. febr. 17. 10:38
 19/19 anonim ***** válasza:

"A végén C. K. Boxer szettet vettem neki, remélhetőleg örülni fog neki."


Valószínűleg így jártatok jobban. Egy szempont itt még nem szerepelt: egy ilyen ajándékot csak egyetlen egyszer lehet ellőni.

Konkrétan nálunk ilyen jellegű albumot nagyon kerek szülinapon szoktak kapni az emberek - akkor viszont a pólyáskori képeiket is előkeresve, illetve más ajándékkal párosítva.

2019. febr. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!