Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Férfiak ti örülnétek ennek...

Férfiak ti örülnétek ennek valentin napon?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt párommal, mivel otthon élek még főzni sem szoktam neki csak sütni de azt is inkább ha van valami alkalom vagy talál valami olyan receptet amit nagyon szeretne enni.


Arra gondoltam főznék neki valami és a kedvemc sütijét is elkészíteném neki.


Te ennek örülnél vagy kevésnek tartanád?


18L



2019. febr. 12. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Bőven elég. Nem kell túllihegni, elég ha érzi hogy szereted.
2019. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi az, hogy kevésnek? Én tavaly a kedvenc csokiját vettem neki, és tökre örült. Pedig keresünk annyit, hogy egy tengerparti nyaralást is ajándékozhattam volna.
2019. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Bőven elég és milliószor jobb, mint ha valami szívecskés párnát, fényképes bögrét vagy hasonló klisés szarságot vennél.
2019. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Még gyerek vagy, az is bőven elég lenne, ha rajzolnál neki színes ceruzával egy képes lapot meg adnál mellé egy Kinder csokit. Nem kell túlzásba vinni.
2019. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Bőven elég lesz, köszi édesem!:)
2019. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Utálom a valentin napot. Én nem örülnék semmilyen ajándéknak vagy meglepetésnek ezen a napon, mert gyűlölöm. Miért gondolja a többség úgy, hogy ezen a napon kötelező jó pofát vágni és ha kell ha nem szerelmes ajándékokat kell mindenkinek osztogatni? Elegem van a rózsaszín szívekből meg a lufikból. Szerintem a valentin nap azoknak szól, akik ötlettelenek és nem tudnak vagy akarnak más napokon meglepetést szerezni önerőből. Illetve marha jó üzlet a virágosoknak meg a csokigyáraknak...
2019. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Ha pucéran tálalsz és utánna szex is lesz akkor jó!!
2019. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!