Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hova érdemes utazni Egyiptomba?

Hova érdemes utazni Egyiptomba?

Figyelt kérdés
Petra és a piramisok között gondolkodunk. Sajnos csak az egyik lenne lehetséges. Akik jártak már ott, melyiknél maradtatok nagyobb élménnyel, melyik tetszett jobban? Melyiket ajánljátok?:)

2023. jan. 27. 16:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2023. jan. 27. 18:32
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Én mindenképp Egyiptomot választanám, ott rengeteg a látnivaló. Petrát inkább meghagynám egy jordániai utazásra
2023. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%

Mondjuk ha életedben eljutsz majd legalább EGY külföldi országba, ami nem egyiptom, és ha megérted, hogy neked nem a szomszéd paraszt útját kell járnod, akkor SOHA TÖBBÉ nem mész egyiptomba. Szar hely, tesó.

Szar.

2023. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
En Egyiptombol nilusi hajoutat valasztanek, mast nem szeretnek ott.
2023. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

14. Halál a Niluson?


Gurdaka közelében van látványosság? Szerintem nincs, de lepirosoztátok.

2023. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
#15 Én felpontoztalak, azért vettem ki az Egyiptom kulcsszót is a figyeltek közül, mert a kérdések 90%-a ez a "Sharmban vagy Hurghadában üljek egy hotelban két hétig", mintha direkt azt keresnék, mi van a legmesszebb mindentől, ami érdekes.
2023. jan. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16. A kérdező írta Gurdakat, hogy azt válassza-e szállásként, ha a piramisokhoz menne, vagy Petrába. Gurdaga mindkettőtől messze van.
2023. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mindkettőt érdemes megnézni

Egyiptomban a piramisokat, Petra egy külön út Jordániába.

2023. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy tisztázzuk. Én nem ismerlek, fogalmam sincs, téged mi érdekel, mi hoz lázba.

Voltam Petrában, és bár reggeltől zárásig kóboroltam ot (maradt még egy kevés, amire nem jutott idő) és keveselltem, de nem volt több lehetőségem (még egy napom).

Voltam Egyiptomban jó sok helyen. Nekem korántsem Gíza volt a nagy durranás. Persze, pompás volt. De Luxor, a királysírok, és még egy csomó hely sokkal jobban tetszett. Asszuánba is visszamennék, hát még Memphisbe. Ja, és a Sinai se kutya, van melegvízű foly, vannak csodahegyek, vannak nem akármilyen kolostorok.


Mégis mit vársz, mit ajánljak látatlanban felelősséggel? Tengerparti szállodából kiindulva mondjuk egyiket se. Nem éri meg. Tudod, az ár-érték arány. Csakhogy valakinek azért az árért ezret ér egy olyan dolog, ami nekem nulla. És megfordítva. Petráért jordán körutazásra kell menni, van ott más is, amit érdemes megnézni. Egyiptomba pedig vagy fürödni megyek, vagy körútra. A kettő kombinációja a tipikus pénzlenyúlás. Vagy egymás után, ha van elég időd.

2023. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanazt írnám, mint a 19-es. Nekem is jobban bejött Luxor, bár ez attól is függ, hogy az egyiptomi történelem melyik részét szereti az ember.
2023. jan. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!