Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak kisbabás egyiptomi nyaralásról?

Figyelt kérdés

NEM a negatív véleményeket várom (meleg, fertőzésveszély, hasmenés, stb.), hanem olyanokét, akik már bevállalták 0-2 éves kisbabával. Volt-e probléma, ha igen, akkor mi?

Októberben mennénk, általunk ismert 5 csillagos, tiszta szállodába, és nem igazán mozdulnánk ki onnan.


2011. márc. 22. 20:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
21%

Jah és köszönd meg nekem, hogy lelkiismeretesen felhívom a figyelmedet ezekre a dolgokra, ha már magadtól nem tudod.

Nem mintha miattad csinálná, csak szegény poronty értelmesebb anyukát érdemelt volna.

2011. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
33%
Egyik ismerős most utazott az USA-ba. Késett a Pesti gépük, Frankfurtban kellett éjszakázniuk. A tengerentúli gépen viharba keveredtek, úgy dobálta a vihar gépet, hogy a nők sikítottak is. 4000 láb szintkülönbségek voltak perceken belül. Ez egy 2 évnél fiatalabb babával k*rva nagy élmény lett volna. Gratulálok. Én még strandra sem vinném 2 év alatti gyermekemet, nem hogy röpködni.
2011. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó:


Őszintén, szerinted hány óceán felett kell átrepülni Egyiptomig? Használhatsz a kérdés megválaszolásához nyugodtan térképet...

2011. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
33%
És ki mondta, hogy a sztori lényege az óceán átrepülése? :DDD Ne legyél már gyökér!
2011. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Oké, akkor még egy kicsit pontosítok, mert látom abszolut nem vagy képbe:


Szerinted 10.000 méteren szárazföld fölött hányszor van olyan vihar, ami komolyan zavarja a repülőt (segítek, soha... )

2011. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
10%

Én továbbra is támogatlak, mikor Helsinkibe repültem , tele volt a gép szoptatós pici babákkal, mindegyik kibírta.

Annak aki meg a 2 éves gyerekét még strandra sem viszi...hát mit is mondhatnék, egy gyökér.Nem cukorból van az a gyerek.

És hány de hány picibabás család volt Egyiptomban, azok is odakerültek valahogy Angliából,meg Oroszországból..

2011. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
40%

A gyerek nincs cukorból, de a körülötted lévők nem kíváncsiak a Te gyereked ordítására. Én legalább is mindig rosszul érzem magam, mikor másnak a csemetéje üvölt a fülembe, mikor pihennék.


A gyerek meg marha jól érezheti magát, ha már a strandos témánál vagyunk... Visít ha a vízbe rakod, visít, ha a napon van, szomjas, éhes, bekakilt, bepisilt, aludna, stb stb... Kell ez egy gyereknek? Szerintem nem.


A repülő meg tök mindegy milyen viharba keveredik, egy 2 év alatti gyereknek nem való a repülés. Az, hogy vannak buta, felelőtlen szülők, nem jelenti azt, hogy másoknak is úgy kell tenni.

2011. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
55%
Engem is halalra idegesitenek az uvolto gyerekek a repulon, emlekszem egyszer egy 10 oras ut alatt VEGIG torka szakadtabol orditott a gyerek, a vegen mar mindenki a hajat tepte, anyuka meg nem volt hajlando semmit se csinalni, mert o nem ennek a nevelesnek a hive.. aha, rohadjon meg ott ahol van, mar nem azert, tobbszaz dollart kifizettek az emberek a repjegyert, de mas kolykenek az uveghangu visitasat kelljen mar hallgatnunk
2011. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
72%

32 százalékos! Te nem vagy komplett!!!!

Meg a többi kedves válaszoló is, akik 100 százalék férfiak. Már neharagudjatok, de akkor béreljetek ti magángépet, vagy ne turistaosztályon repüljetek. Akkor utóbb már a gyerekes családok ne is menjenek sehova?! Na ez az undoritó beszéd és gondolkodásmód amit ti itt leirtatok!

2011. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
52%
13:12: Én nő vagyok, és az a véleményem, hogy amíg a gyerek annyira kicsi, hogy nem érti meg, hogy nem visítunk/sikítunk/sírunk/kiabálunk, addig ne vigyék olyan helyre, ahol nem lehet vele elvonulni, repülőre meg pláne ne, ahonnan még a többi ember se tud "elmenekülni"
2011. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!