Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziába, Sousseba milyen a...

Biaa*-* kérdése:

Tunéziába, Sousseba milyen a környék, árúsok, helyi lakosok? Hány fok van?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 09:03
 1/5 anonim válasza:

A környék a tengerparton szép,máshol kevésbé,az árusok...hát nagyon vigyázni kell az arab emberekkel,nagyon erôszakosak ,fô

eg a piacon az idõjárás kb mint itt nyáron csak nem éget a nap,hanem barnít;) A lakosokkal is vigyázni..

2012. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért kell vigyázni..??:o
2012. máj. 3. 21:15
 3/5 kimo válasza:
100%
hát nagyon vigyázni kell az arab emberekkel??? ne hulyeskedj leccives ...mi tunéziaiban nagyon szerettunk a magyarokat :) sok magyar tourista vannak s pontosan sousseban :) nagyon szep hely :)bazarba,kantaoui,medina.. gyonyoru az ido 32==>34 fok ..you are welcome biaa
2012. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kimo, azért azt tegyük hozzá, hogy nem mindenkinek jön be a tunéziai mentalitás. Pl. nekem sem. Én a szaúdi, perzsa embereket jobban viselem, mindegyik országban voltaM, ÚGYHOGY van összehasonlítási alapom.
2012. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azért nem árt vigyázni, mert szemrebbenés nélkül verik át a gyanútlan turistákat. de nem olyan vészes, a magyarokat tényleg úgy tűnik, hogy kedvelik. én már jártam Sousseban, és eléggé élveztem. javaslom programként a kalózhajózást. mi nagyon élveztük. de jóval olcsóbban jössz ki, ha nem a szállodán keresztül intézed, hanem a kikötőben a hajó személyzetével beszéled meg, és intézed el. a szálloda előszeretettel nyúl le...
2012. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!