Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyire éri meg az all...

Mennyire éri meg az all inculsive ellátás Egyiptomban?

Figyelt kérdés
Januárban utazunk egyiptomba. Kinéztem egy szép szállodát és még a neten is jókat írnak róla. félpanzióval még belefér a költségvetésbe, de all inclusive már nem mert az 70 ezer ft pluszt jelent fejenként. Lenne másik szálloda ami beleférne a keretbe és all inclusive. Csak nem tudom, hogy megéri e egyáltalán. Milyenek ott az árak a bárokban? sok mindenért kell a szállodában külön fizetni, ha csak félpanzióval utazunk? pl: törölköző a strandon vagy ilyesmi?

2012. okt. 24. 15:50
1 2
 11/14 anonim válasza:

A 34 százalékoddal Te is értelmes lehetsz...

Szerintem a szomszéd falútól távolabbra még nem voltál!

2012. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%

És mi köze ennek az all inclusive ellátásához?

Aki félpanziósra megy, az sem csapvizet fog inni.

2012. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Félpanzióban a reggeli meg az esti fogyasztás van benne, a napközbeni az nem.. márpedig Egyiptomban, ilyen tájt, simán lehet 40 fok körül.
2012. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

helyesen falutól.. rövid u-val!!! te nagyokos..

egyébként meg a 80 akárhány százalékoddal belőled nézem ki hogy egy csöves alak vagy aki egész nap itt lóg az oldalon és szivatja aki jó tanácsokat adna -.-

2012. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!