Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Az interneten megismerkedtem...

Az interneten megismerkedtem egy nigériai fiúval, és szeretne eljönni Magyarországra. De azt mondta hogy nekem küldenem kell meghívót, vagy valami ilyesmit. Hogyan működik? Van anyagi vonzata számomra?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni hogy hogyan és mi módon tudnék neki segíteni hogy eljöhessen Magyarországra?

Olyan válaszokat várnék első sorban amiknek hasznát is veszem , a többiek kíméljenek meg a vélemény nyilvánításoktól.



2013. júl. 28. 00:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Szerintem már ráébredt a kérdező a valóságra.
2013. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
11: vagy zokogva írja szerelmének, hogy itt mindenki féltékeny rasszista idegengyűlölő..
2013. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Tényleg olyan egyértelmű, hogy ha valaki nigériai, akkor kizárólag a jobb élet kedvéért udvarol egy lánynak?

Minden nigériai bűnöző? Vagy minden "néger", ahogy mondtátok?

A barátom nigériai egyébként, biztos a pénzemért szeret. :)

2013. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
az eszedért biztos nem
2013. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Nem minden nigériai bűnöző. Csak a 99.999%-a. Örülj neki ha a tiéd a 0.001%-a. A többi sok ezer károsultat ez nem boldogítja (ha már voltak olyan hülyék, hogy csalók kezébe adták pénzüket).
2013. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
14: honnan tudod, mennyi eszem van? illetve honnan tudod, miért szeret engem a barátom?
2013. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Onnan tudom, hogy én vagyok az egyik szomszédod.
2013. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
17: Oh, miért is nem sejtettem??? De valóban, a szomszédban található elmegyógyintézetben sok hasonló alakot látni!
2013. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
13: ha igaz egyáltalán amit írsz, gondolom nem interneten ismerted meg, és nem kért meghívót.
2013. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

13: Azért nagyon nem mindegy hogy hol ismerkedtetek meg. Mert például ha egy egyetemi bulin a SOTE-n, ő itt tanul mondjuk fogorvosnak, akkor sok boldogságot nektek.


De gondolom nem a neten ismerted meg, nem kellett neki meghívót küldened... Nagyon nem mindegy, és amikor a neten rengeteg hír van erről a csalásfajtáról, akkor talán nem abban kellene ész nélkül bízni, hogy ez az egy a kivétel.

2013. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!