Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Az interneten megismerkedtem...

Az interneten megismerkedtem egy nigériai fiúval, és szeretne eljönni Magyarországra. De azt mondta hogy nekem küldenem kell meghívót, vagy valami ilyesmit. Hogyan működik? Van anyagi vonzata számomra?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni hogy hogyan és mi módon tudnék neki segíteni hogy eljöhessen Magyarországra?

Olyan válaszokat várnék első sorban amiknek hasznát is veszem , a többiek kíméljenek meg a vélemény nyilvánításoktól.



2013. júl. 28. 00:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ha humor van, minden van...
2013. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz kedve röhögni meg humorizálni, ha a végrehajtó viszi a cuccait.
2013. aug. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Én is ismerek az internetről Afrikai srácot, de semmiképp sem küldenék meghívót. Ha annyira látni akar, oldja meg. Kérjen turista vízumot. Egy ilyen felelőtlen meghívólevél küldés végeredménye több millió ft mínusz is lehet. És legfőképpen: nem kell mindent elhinni abból amit mond. A neten keresztül nem nehéz jó fiúnak lenni.
2013. szept. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!