Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Elmennétek Tunéziába nyaralni?

Elmennétek Tunéziába nyaralni?

Figyelt kérdés

Tervezi most valaki?Vagy ha oda nem,milyen más alternatíva van?

Görögország nem annyira vonz,mindenki odamegy,nem is túl olcsó,és nekem az nem nyaralás,hogy szaladgáljak bevásárolni,főzzek,vagy konzerven éljek 2 hétig.


2016. jan. 13. 08:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
55%
Én Izlandba utaznék.Izlandiul tanulok és ott szeretnék majd élni.Nagyon szép ország, az emberek is kedvesek,és sokkal optimistábbak mint a magyarok! (Én őszintén nem tudok olyat elképzelni aki optimistább lehetne nálam)
2016. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tunéziában alig egy hónapja szükségállapot volt, katonasággal, összecsapással. Most is zavaros a helyzet, 2016. jan 13-i keltezésel ezt írja a Konzuli szolgálat:


A Külgazdasági és Külügyminisztérium javasolja, hogy az országba utazó magyar állampolgárok különös körültekintéssel készüljenek fel utazásukra, tanúsítsanak fokozott elővigyázatosságot az utazás idején, illetve lehetőség szerint, a körülmények javulásáig az országba, illetve különösen a fővárosba, Tuniszba történő utazásukat halasszák későbbre.


Kérünk minden magyar állampolgárt, hogy utazását megelőzően jelentkezzen be a Konzuli Szolgálat, vagy a külképviselet honlapján konzuli védelemre, amelyet ide kattintva tehet meg.


Időnként ellenőrizd a változásokat, fejleményeket ezen az oldalon: [link]

2016. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!