Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha hajnal 4 kor landol a...

Ha hajnal 4 kor landol a gépünk de aznap csak délután 2 kor lehet átvenni a szobát, akkor kb reggel 6 tól ahogy a szállodába érünk délután 2 ig a recepción fogunk ücsörögni?

Figyelt kérdés
Sosem történt még velünk ilyen de én most nagyon meg vagyok ijedve....nem elég, hogy nem alszunk egész éjjel utána komolyan 8 órát fogunk egy hallban ülni étlen szomjan a sivatag közepén??? Ez így szokás????

2017. aug. 30. 15:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A bugyutáknál így szokás... Igen.
2017. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlenül. Elmentek a hotelbe, cuccaitokat leadhatjátok a recepciòn, rákérdezhettek közben hogy mikor lesz kesz. Eddig 1 helyen voltunk ùgy, hogy ki kellett vàrni a 2 òràs becsekkolàst. Amugy a legtöbb helyen 9-10 òra körül megkaptuk a szobàt.
2017. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Ennyire èletkèptelen nem lehetsz. Odamész, hotelben van bàr, oda is be lehet ülni amìg nincs kèsz a szoba. Komolyan az èsz megàll ezektől a kerdèsektől.
2017. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden rendes szállodában van lehetőség csomagmegőrzésre. Többnyire egy zárható szoba a recepció / bejárat közelében. Enélkül nem kap minősítést (egy csillagot se). El tudjátok vinni a szállodába a csomagokat, beadjátok a csomagmegőrzőbe, majd amíg a szoba el nem készül, mehettek a dolgotokra, például várost nézni. Én így szoktam.

Ha nincs teljesen tele a szálloda, akkor ritkán kell délután 2-ig várni. Nem telt ház esetén többnyire tudnak adni olyan szobát, ahonnan már előző nap elutazott az előző vendég és kitakarították. Ezt kérdezzétek meg érkezéskor. Lehet, hogy rögtön lesz szoba.

2017. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is sokszor előfordul. Addig keresünk valami programot, vagy a Bahnhofon hagyjuk a csomagokat és elmegynk spaba, ilyesmi, főleg, ha fáradtak vagyunk.
2017. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg a hotelnek az érkezésetek időpontját és kérdezd meg, hogy van-e lehetőség early check-in-re. Lehet, hogy előttetek nem lesz senki a szobában és el tudjátok foglalni hamarabb.
2017. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Csak nem Egyiptom? :-)

Jartunk mar igy. De valoban nem kell a recepcion ücsörögni. Mehetsz addig a tengerhez vagy bárhova.

2017. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozunk az early check in dologgal....amugy tudom, hogy most megint le leszek szólva de nekem ez a nomád életmód a halálom. Mehetek a tengerhez :D És hol öltözök át? Az étterem melletti mosdóban mint valami migráns? :D Az tuti, hogy ez egy jó tanulópénz volt, hogy sose foglaljak olyan utazást ahol nem tudom előre mikor indul a repülőgépem :) Sajnos én túl kényes kislány vagyok az ilyesmihez....főleg, hogy így induljon a nyaralasom :D
2017. aug. 30. 21:52
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem voltál még strandon? Mindenhol vannak öltözőfülkék. Amúgy nézz várost.
2017. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Akkor marad az üldögeles :D

Ha ilyen utazas irodas es nagy szallodaba mentek sokadmagaddal, eselytelen a korai becsekkolas. Ha egyenileg mesz akkor talan.

2017. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!