Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha hajnal 4 kor landol a...

Ha hajnal 4 kor landol a gépünk de aznap csak délután 2 kor lehet átvenni a szobát, akkor kb reggel 6 tól ahogy a szállodába érünk délután 2 ig a recepción fogunk ücsörögni?

Figyelt kérdés
Sosem történt még velünk ilyen de én most nagyon meg vagyok ijedve....nem elég, hogy nem alszunk egész éjjel utána komolyan 8 órát fogunk egy hallban ülni étlen szomjan a sivatag közepén??? Ez így szokás????

2017. aug. 30. 15:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Az utolsó előttinek üzenem, hogy igen képzeld bejártam a világot"


Maximum letettél a földre egy "világ" feliratot, és azon mászkáltál föl és alá!

2017. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, bár én feltettem egy kérdést teljesen jó szándékúlag, de vagy félreértésből vagy rosszándékból sose a kérdésemre kaptam választ. Most is úgy gondolom, hogy közel 8 órát eltölteni egy bárban az nem normális dolog :) ( reggel 6 tól valószínűleg nyitva sincsen ) Nyilvánvalóan az ókori látványosságokat sem tudjuk megnézni, hiszen az a szállodától 5-6 óra busz útra van. Szeretnék megnyugtatni mindenkit aki aggódott, a megoldás roppant egyszerű volt csak gondoltuk, hogy nálunk " tapasztaltabb " utazók tudnak olyan megoldást ami nekünk nem jutott eszünkbe, márpedig az az hogy felhívtuk a szállodát, hogy szeretnénk a 0. napra foglalni egy szobát 175 dollár ellenében a kívánságot teljesítették is!
2017. szept. 4. 10:23
 23/24 anonim ***** válasza:
Örvendek, hogy a tippemmel megoldódott ez a rémtörténet.
2017. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha már van szobátok a nulladik napra, javaslom, hogy használd ki és fogyasszátok el a reggelit érkezéskor. Gondolom rátok fog férni az éjszakai utazás után. Legyen valami jó benne.
2017. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!