Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Én csak egy 15 éves lány...

Én csak egy 15 éves lány vagyok nagy álmokkal ezért KÉRLEK ne törjétek nagyon össze a szívemet. Az Ausztráliába való kivándorlásról lenne szó bővebben lent? A kérdőjel csak a muszáj kérdőjelet tenni a szövegedbe szabály miatt kellett.

Figyelt kérdés

Szóval nekem nagyon kicsi korom óta az életem vágya, hogy Ausztráliában éljek és most utánaolvastam a dolognak és hát... a felét nem értettem de abból amit megértettem az jött le, hogy Ausztráliába költözni egyenlő a lehetetlennel... Elvileg érettségire felsőfokú angolom lesz ha minden jól megy, és az sincs kizárva, hogy külföldön is gyakorlatot szerzek, de ez még mind talány.

Egy kicsit lebutítva valaki el tudná magyarázni a letelepedéssel kapcsolatos dolgokat, de kérlek szépen senki ne írja, hogy ez lehetetlen, akkor inkább ne válaszoljatok. Nem érdekel ha áltatom magam mindenkinek lehetnek álmai :)



2015. máj. 20. 13:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
32%

Bocs, hogy beleszólok, de szerintem az álmokban az a jó, ha álmok maradnak.

Sokszor, ahogy az ember az álmait akarja elérni, elmegy más dolgok mellett, amik -utólag rájön,ha mer magához őszinte lenni- értékesebbek ,mint a délibábok.

Aztán, amikor megkapta, elérte amit álmodott, már látja, amit álmában nem látott, a fonákját. Persze fonákja mindennek van, az igaz, de az álomnak nem lenne szabad.

Mert az álom attól álom, hogy az ágyunkban, behúnyt szemmel látjuk, és attól szép is.

De ahogy megvalósul, már elvesztettük az ágyunkat és kinyílt a szemünk is.


Jobb az álmokat meghagyni álomnak.

2015. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
54%
Jaj már megint egy ilyen kérdés...rémálmaim lesznek tőle! De mond, nem unod még a ilyen kérdések gyártását? Még a régi felhasználómon (amit egy 50%-os gyökér banoltatott, mert egyik nyersen megfogalmazott válaszomat bejelentette) legalább 50-100 ilyen kérdés volt, amit nagy sikeresen letöröltettünk. úgy néz ki, megint egy fake kérdéssel van dolgunk. Honnan tudjuk, hogy fake? Nos, ez nagyon egyszerű. 1. a kérdésnek a szerkezetéből 2. MINDIG AUSZTRÁLIA 3. Mindig 14/15 LÁNY (érdekes, hogy fiúval eddig nem találkoztam) 4. az angol érettségit mindig felsőfokúra akarják lerakni. Pontozzatok le nyugodtan, nem érdekel, mert a kérdés törlése után úgy is visszakapom.
2015. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Sajnálom ha valaki ilyeneket mond egy szívből jövő őszinte kérdésre. Ez csak az emberek lelki szegénységét bizonyítja. Én esküszöm, hogy ez a kérdés egyáltalán nem "fake" és csapjon belém a villám ha most hazudtam.

Az előző válaszolónak pedig annyit, hogy mi értelme van az életnek ha nem vágyunk mindig többre és nem érünk el a célunkig? Álmodozni szép dolog, de jobb véghezvinni azokat. Nem tudom te hogy vagy vele de én a halálos ágymon nem azt akarom mondani, hogy a ***** nekem egyszer ebben az egyetlen életemven volt egy nagy álmom de nem tettem semmit a megvalósításáért. Én emlékekkel nem vágyakkal szeretnék meghalni de én elfogadom ha nem értesz egyet, viszont én majd sok év múlva a halálos ágyamon boldogan és büszkén szeretném azt mondani, hogy igen ez az én életem volt és igen megcsináltam. Mert nem adtam fel. Végülis maradhatok és poshadhatok itt, és igaz a másik út veszélyesebb és nagyobb a valószínűsége annak, hogy pofára esek, de azt fogom én majd Életnek nevezni :)

2015. máj. 24. 01:54
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

Bocs; csak egész más minden a másik oldalról. Még akkor is, ha mások úgy látják,hogy az ember megvalósította az álmát.

Mindegy; majd meglátod, én se hittem volna el.

2015. máj. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
65%

12.-s. A 3.-s kérdésedre tudom a választ. A mostani fiúk totál életképtelenek nemhogy Ausztráliába de még a WC-re sem nagyon tudnak kimenni. Nincs bennük semmi kalandvágy és ha lenne is mind mentálisan mind fizikailag alkalmatlanok.

Én elég sokat utazgatok, az utazok kb 80%-a lány.

2015. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Mindegy azért köszi ;)
2015. máj. 24. 13:08
 17/31 anonim ***** válasza:
69%

Milyen érdekes; a Duna tévében mutattak egy ausztrál ürgét, aki semmi magyar kötődéssel Ausztráliában csinált magyar népi zenekart és táncházat.Mark valaminek hívják.

Franciaországban ismerkedett meg egy magyar népzenésszel, megtetszett neki, ezért kezdett el magyarul tanulni.

Az énekes nőjük se ért egyáltalán magyarul, csak énekli a magyar szöveget. Nem rosszul.


Szóval, úgy néz ki, mindenkinek az kell, ami nincs, vagy más, mint ami van. Bolond világ.

2015. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen csak akarni kell. Egyik ismerősöm most volt kint Ausztráliában tanulni. :) Sok szerencsét hozzá, szurkolok! ;)
2015. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. máj. 25. 22:42
 20/31 anonim válasza:

Miert lenne lehetetlen?

Semmi sem lehetetlen!

Ha jol tanulsz, akkor meg konnyebb is lesz, pl. kint munkat talalni, de akkor tanuld a nemetet (es az angolt)!

2015. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!