Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Én csak egy 15 éves lány...

Én csak egy 15 éves lány vagyok nagy álmokkal ezért KÉRLEK ne törjétek nagyon össze a szívemet. Az Ausztráliába való kivándorlásról lenne szó bővebben lent? A kérdőjel csak a muszáj kérdőjelet tenni a szövegedbe szabály miatt kellett.

Figyelt kérdés

Szóval nekem nagyon kicsi korom óta az életem vágya, hogy Ausztráliában éljek és most utánaolvastam a dolognak és hát... a felét nem értettem de abból amit megértettem az jött le, hogy Ausztráliába költözni egyenlő a lehetetlennel... Elvileg érettségire felsőfokú angolom lesz ha minden jól megy, és az sincs kizárva, hogy külföldön is gyakorlatot szerzek, de ez még mind talány.

Egy kicsit lebutítva valaki el tudná magyarázni a letelepedéssel kapcsolatos dolgokat, de kérlek szépen senki ne írja, hogy ez lehetetlen, akkor inkább ne válaszoljatok. Nem érdekel ha áltatom magam mindenkinek lehetnek álmai :)



2015. máj. 20. 13:08
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Érdemes idöd forditani erre a videora (alul a link) és okvettlen megnézni hogy tisztán Lásd és Ismerd meg Europa megszalloit, akik maguk mondjak el mi celbol erkeztek es mi a teendoik...döbbenet! Ha ez bejönjön 10 év vagy kicsit több és Muslipa lessz mert az euro szót lecsrélik. Ha most nem lépnek azonnal akkor radicalism vâlltozások lesnek és szomoru ezt Sokan nem látják az öt tank vezetök mert azok humanitárius segitséggel ugri bugriznak és segitenek azok mèg jönnek és jönnek.. Jelenleg a Somaliai térségböl már 5 Millio készül utnak mert a klimaváltozás az egész térségböl és környezö országokbol Afrikai területekröl is meginditja a menekülteket ami azt jelzi hogy az eddigI krizis az a sunami ELÖHULLÁMAI voltak ami ez után jön azt elképzelni sem lehet..EUROPÁNAK VÉGE elbaszták! Nincs messze az idõ hogy az amerikai vagy kanadai esetleg ausztral rio okbol fognak menekülni az európában maradt öslakosság nagyrésze mert az Allah Akbart kiabálok most már nyilvánossan hirdetik ebben a videoban hogy az övéké lessz mert mert a fehèrek esetleg két gyereket nemzetkozi ök mèg. 7 vagy 8 gyereket ami hatványozodik mert van több Akinek 3 vagy 4 feleségük van és ha fogytán lessz a fehér ferfi a német lányok beházasodnak ha tetszik ha nem a feketékhez aminek a veszte lessz európában mert azok is felveszik a valláukat és akkor ök fognak irányitani MINDENT AZ Ö NÉZETEIK ÉS HITÜK SZERINT, ezt hirdetik és ez fokuszol a videora is. Döbbenetes és félelmetes!



https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc

2015. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!