Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » 18-19 éves lányként sikerülni...

18-19 éves lányként sikerülni fog így kiköltözni Ausztráliába?

Figyelt kérdés

Most 16 éves vagyok, márciustól kezdek dolgozni, mint diákmunka. Persze ez még suli mellett nem jelent sok pénzt, de nyáron többet fogok dolgozni, így több pénzhez is fogok jutni.


Gold Coastban szeretnék élni, vagy Melbourneben.

Személyi edző szeretnék lenni, lenne esélyem így megélni Ausztráliában?

1 hónap múlva étteremben fogok dolgozni, szóval ha nem lehetséges a személyi edző, csak lenne tapasztalatom vendéglátásban, és ott is szívesen dolgoznék akár ott.

A repülőjegy árakkal tisztában vagyok, de a lakásokkal stb nem.

Mennyi induló kellene, hogy ki tudjak menni? 2-2.5 év diákmunkával össze lehet szedni? A szüleim tudnának pluszba segíteni.


Közgazdasági szakközépiskolába járok.

A baj, hogy egyáltalán nem tudok angolul, németül tanulok csak.

Ez az álmom, hogy Ausztráliában élhessek.:)



2017. febr. 12. 13:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

#10: én is sok sikert kívánok:)

2017. febr. 13. 20:23
 12/15 anonim ***** válasza:
Working Holiday Visa a legegyszerubb.Egy evig dolgozhatsz vele ha 18 es 30 ev kozott vagy.Ha kint vagy mar akkor majd talalsz lehetoseget a vegleges kintmaradasra.
2017. febr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 goaus ***** válasza:
100%
Na akkor a valóság.:) Ahogy jelenleg állsz, semmi esély. Előbb kell egy hiányszakma nem fitness edző meg pincér meg ilyenek. Nézz utána SOL listának. Aztán IELTS 7-es nyelvvizsga, ez elég erős szint. Utána még 5-6 millió forint, egy jó ügynök, é ebben az esetben tudsz jönni.
2017. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 goaus ***** válasza:
Jah, azt kihagytam, abban a bizonyos hiányszakmában min 3, de inkább 5 év tapasztalat, csak így imserik el, és nagyon keményen ellenérzik. (NAV, bakszámlakivonatok, stb)
2017. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 szabotamara válasza:
Szia!Hasonló cípőben járok mint te. Csak azzal a különbséggel hogy én nem a munka miatt megyek Ausztráliában hanem mert a párom Ausztrál és kisbabát várok. A nyelv miatt ne aggódj, én most vagyok 18 éves és 10 éve tanulom az angolt de nagyon nehezen megy, mert az igazat megvallva nagyon rossz a nyelv érzékem. DE a párommal teljesen megértjük egymást soha nem használtunk fodítót vagy ilyesmit. Nem használok ige időket néha a szavakat össze keverem, de megérti mert megakarja. 2 hónapot Magyarországon töltött, és nem hazudok 2 hónap alatt többet tanultam angolul mint suliban. Szoval egy alapszíntű nyelvtudással megyek ki. Jövőhéten utazok 3 hét alatt minden papírt el lehet intézni. Mondjuk én hazásság miatt megyek ki különböző papírok kellenek mint neked. Az igaz hogy pénz az kell hozzá. De szerintem minden forintot megér. És ne foglalkozz azokkal akik azt mondják hogy meg se próbált, semmi esélyed nincs, csak az irigység beszél belőlük. Sok sikert kívánok!
2017. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!