Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Vajon sikerülne elmenni?

Vajon sikerülne elmenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy fiatal lány vagyok aki imádja Japánt és elszeretne menni oda amilyen gyorsan csak lehet:) És nem tudom hogyan lehetne... Talán ha japánul kezdek el tanulni a suliban akkor talán kivihetnek oda tanulni azthiszem,Mivel egy ismerősöm is így volt.És még az utat, szállást stb. Ki is fizette az iskola nekik.Talán nekem is sikerülhet? Vagy van valami más?
2020. aug. 20. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Inkább valami más.
2020. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én meg a japán csajokat imádom.

Remélem, hogy engem is kivisznek...

2020. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Senki nem fog csak úgy "kivinni". Vannak releváns ösztöndíj programok, amiknek a keretében van ilyen típusú diák mobilitás, ezeket pedig a meghirdetett időszakban meg lehet pályázni, elképzelhető hogy előfeltételei vannak (pl nyelvtudás, eredmények), interjú, stb, és ha te is megkapod, a potenciális több száz pályázóból, akkor mehetsz.


Nyilván senki nem akadályozza meg, hogy ha nincs globális lezárás, akkor vegyél egy retúr jegyet 150k forintért, és turistáskodj Japánban.

2020. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Én meg egy gazdag üzletember vagyok. Tőlem kapsz egy repjegyet, meg egy szállodai vochert. Cserébe valamiért. Az egészet megúszhatod 15 perc alatt.
2020. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, ha a 15 perces "meloert" egy ismeretlen csajnak latatlanban felajanlasz 1000+ EUR-t, nem lehetsz olyan jo uzletember. :D
2020. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a csajnak ajánlotta fel, hanem a 2-esnek.

:)

2020. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látod kérdező! Már szponzorod is akadt. Úgyhogy ne finnyáskodjál, bsztál te már kevesebbért is.
2020. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!