Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vajon szeptemberig csillapodna?

Vajon szeptemberig csillapodna?

Figyelt kérdés
Szeptemberig csillapodhat annyit a járvány, hogy a légitársaságok újra induljanak és októberben lehessen utazni?

2020. ápr. 8. 04:31
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
89%
50-50......mert vagy fog annyit csillapodni vagy nem...
2020. ápr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Már e hónap végére nagyjából le fog csengeni. Európa legtöbb országában vagy tetőzik, vagy már túl van azon. A vírushiszti más kérdés, az addig fog tartani, amíg a gazdasági világválság nem lesz akkora, amekkorát a világ urai szeretnének.
2020. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
előfordulhat, ha csak addig ki nem tör a második szakasza, mert már azzal is riogatják a jónépet...
2020. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Most csillapodni látszik, de senki nem tudja, hogy mi lesz ha feloldják a korlátozásokat, és jöhet a második kör, nem tudom hogy hova akarsz utazni,de biztonságban érznéd magad egy tömött repulőgépen, ahol 2 méteren belül legalább 6 ember ül körülötted?
2020. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
#4 Bár nem nekem szólt a kérdés, de igen, én biztonságban érezném magam. Valószínűleg akit meg tudott fertőzni a vírus, azon már átment vagy mostanában megy át, csak észre sem vesszük, mert az emberek nagy része tünetek nélkül átvészeli. Azonkívül fiatal vagyok és egészséges, ezért ha elkapom, akkor sincs mitől félnem.
2020. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, te bátrabb vagy a szakembereknél.



"Nem vak ez a ló, csak bátor."

2020. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Bátraké a szerencse.
2020. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
76%

Én nem kockáztatnék ebben a helyzetben.

Szeptemberig meg bármi lehet. 🙏

2020. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!