Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indiába szervezett útra...

Indiába szervezett útra mennyi költő pénz kell ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon rossz összeg csak készpénzt vinni magaddal. Vigyél egy bankkártyát, rakj rá bőven pénzt, add meg a számlaszámot a szüleidnek, hogy ha kell, ők is tudjanak rakni rá. Kp-t ne vigyél sokat, ott is tudsz felvenni ha kell.
2021. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi de összeg szerűen gondoltam
2021. ápr. 7. 22:51
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudni mennyi időre mész, hova, hol szállsz meg, mennyi helyre fogsz elutazni, mik az igényeid, stb.
2021. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Na megint egy okos kérdés....


3 nap v 3 hónap?

Milyen ellátást kaptok? Mit kell magatoknak fizetni? Mik a költekezési szokásaid? Stb stb


Vagy csak fejben utazol?

2021. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Én nem csak "fejben" voltam már Indiában, viszont saját szervezéssel. Kb 400k volt fejenként összesen, de fogalmam sincs, hogy ebből mennyi volt a költőpénz maga. A közlekedéssel, szállásokkal, kajával ment el nyilván a pénz nagy része, amire szervezett úttal neked ott már nem kell költeni. Vannak dolgok, amik európai szemmel nevetségesen olcsóak, de mivel te leszel ott a gazdag fehér ember, ott fognak lehúzni, ahol csak tudnak.

Az út szervezőjét kérdezd meg, hogy mennyit érdemes vinni, ezért is fizeted ki a felárat, hogy segítsenek neked. Mi nem tudjuk, hogy melyik városba akarsz menni (bár Jaipur/Delhi/Agra gondolom), mennyi időre (nem mindegy, hogy 7 vagy 14 nap...), mennyi fakultatív programotok lesz vásárolgatni, mi van benne a szervezés díjában - a Taj Mahal például az addigi költéseinkhez képest borzasztó drágának tűnt, ezt például kifizetitek előre?

2021. ápr. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező! Az arroganciád oktalan, és sértő.

Sok szervezett úton voltam, történetesen Indiában nem. De Európa számos országában jártam. És egyébként is azért az embernek lehetnek információi személyes tapasztalat nélkül is.


Szervezett társasutazás van olyan, ahol a szolgáltatás a szállodában kezdődik (nincs ki-/beutaztatás), ott helyi idegenvezető segít dolgokban, és van esetleg egy félnapos szervezett program a 8-ból.

És van olyan is, ahol mindent megkapsz. Kiutazás, visszautazás, szállás, teljes ellátás luxusszolgáltatásokkal.

Szóval ne legyen olyan nagy az arcod.

Összegszerűségben meg végkép ne várj semmit.

A fentieket figyelembe véve, lehet egy fillért nem kell költened, mert mindent megkapsz.

Lehet olyan út, amin olyan feszített programot ad, hogy örülsz, amikor este fáradtan belezuhansz az ágyba.

Gyakori az olyan szervezés is, hogy viszonylag kis összeget kell befizetned, de nem figyelsz arra a szóra a leírásban, hogy opcionális. Jé, mennyi mindent megnézünk, és milyen olcsó.

És amikor kint vagy, derül ki, hogy az opció az, hogy ha megfizeted, akkor megnézheted. Ha van bőven pénzed, többet költesz kint, mint amennyit itthon befizettél. Ha meg nincs, akkor ülsz a szobában, és lógatod az orrod.

2021. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Hogy megnyugodj: 26 954 Ft/fő/nap
2021. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

#5: na, te tényleg a szokásos fejbenutazó troll vagy!


Felteszel egy hülye kérdést, és elkerekedett szemekkel csodálkozol (és másokat hülyézel), ha pontosítást kérnek...


Kb. mennyibe kerül a kenyér MAgyarországon típusú kérdés....

Hol, milyen típusú, hány dekás, stb. stb....???


Nincs ilyen, hogy általában hány napos egy út! Az, hogy te milyen útra mennél, az a lényeges! Qrvára nem mindegy, hogy 7 vagy 21 naposra mész...

2021. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Ja, most látom, a #7 is leírta már a lényeget....


Szerintem életében max. Pomázon járhatott a kérdező - mert ennyire amatőr kérdést feltenni nagyon erre vall...

2021. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!