Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kinek inkább a vírus előtti...

Kinek inkább a vírus előtti INDIA, kinek sokkal inkább a járvány előtti INDONÉZIA? Pár mondatban indokold miért? Vagy ha ismersz e kettőt kedvelőket kérlek kérdezd meg őket és írd le válaszukat miért szeretik és utaznának vissza oda többször is akár.

Figyelt kérdés

Egyedül amiatt a kiírás, mert személy szerint én Indiát, főképp annak szerteágazó, gazdag kultúráját, történelmét, hangulatát, öltözködését, ételeit valamivel jobban ismerem/kedvelem, mondhatnám úgy is: jobban én vagyok.


Ugyanakkor Indonéziáról jóformán nem tudok az égvilágon semmit.


Hogy befejezzem a fentebb elkezdett gondolatomat: elsősorban amiatt a kiírás, mert igaz Indiát jobban ismerem valamelyest, de akárki, akit kérdezek totálisan le akar beszélni róla, hogy majd a világjárvány elmúlta/mérséklődése után odamenjek (akkor inkább Indonézia).


Nem, nem a mutációk miatt. A higiénia majdnem teljes hiánya, az orrfacsaró bűz, patkányok, és erőteljesen amiatt, hogy szerinük már egyre több ezen a hatalmas szubkontinensen a lopás és egyéb a turisták ellen elkövetett kisebb-nagyobb (mindegy mekkora mértékű) bűntett. Vesszenek a patkányok, nem érdekelnek, de ez utóbbi némileg elbizonytalanít. :(



2021. jún. 24. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Mindkettoben voltam es mindkettot szeretem es mindkettobe visza fogok menni akar tobbszor is. En nem lattam egy darab patkanyt sem Indiaban, viszont Budan ahol laktam a korfolyoson setaltak.
2021. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, azonban egy lényeges dolog kimaradt:


"Pár mondatban indokold: miért?


Vagy ha ismersz e kettőt kedvelőket kérlek kérdezd meg őket és írd le válaszukat miért szeretik és utaznának vissza oda többször is akár."

2021. jún. 24. 22:00
 3/6 A kérdező kommentje:

"Elsősorban amiatt a kiírás, mert igaz Indiát jobban ismerem valamelyest, de akárki, akit kérdezek totálisan le akar beszélni róla, hogy majd a világjárvány elmúlta/mérséklődése után odamenjek (akkor inkább Indonézia).


A higiénia majdnem teljes hiánya, az orrfacsaró bűz, patkányok, és:


Erőteljesen amiatt, hogy szerintük már egyre több ezen a hatalmas szubkontinensen a lopás és egyéb a turisták ellen elkövetett kisebb-nagyobb (mindegy mekkora mértékű) bűntett. <- Ez utóbbi némileg elbizonytalanít."

2021. jún. 24. 22:05
 4/6 A kérdező kommentje:

"Az I. Nem javasolt utazási célországok és térségek kategóriába sorolta:


Manipur, Tripura, Assam, Nagaland, Meghalaya, Mizoram, Sikkim és Arunachal Pradesh."


Pedig ezekben el szerettem volna jutni...


"Semmilyen körülmények között ne vállalkozzanak az "indiai valóság" megismerésével járó nagyvárosi vagy vidéki, a turista látványosságoktól távolabb eső helyek felkeresésére."


"Nem feltételezik, hogy maguk ilyen helyzetbe kerülhetnek, mivel az országról és lakóiról kialakult idealizált képpel mindez nem találkozik."


Részben az ezekhez hasonlók miatt írtam fent a "mindez némileg elbizonytalanít" mondatomat/aggodalmamat Indiával kapcsolatban.

2021. jún. 24. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat pont a seven sisters a legerdekesebb, ha nem nott volna ez a szar akkor mult evben odamentunk volna. De ha te a konzuli szolgalat honlapjarol tajekozodss akkor a lakasodbol se fogsz kimenni, az oldal outdated es paranoid. India jozan paraszti esszel biztonsagos, gondolom fiu vagy akkor meg meg inkabb. Indonezia meg meg biztonsagosabb. Mi ossze vissza ettunk Indiaban es semmi bajunk nem lett. Nezd meg a 9 es 8 keruletet stb India sem sokkal koszosabb es nem is budosebb. Minden nap lattam a szemetszedoket de nem gyozik mert sokan vannak. Vannak szemtkupacok pl Agraban a varos kozepen, reggel vonultak a malacik a szemetdombra reggelizni de ez is India varazsa es megeri.
2021. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Indonézia. Család fele ott van :)
2021. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!