Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szingapurban- aki volt mar...

Szingapurban- aki volt mar ott- hany napot erdemes betervezni?

Figyelt kérdés
Mi egy hetre gondoltunk, de egy par helyen olvastam, hogy eleg 3-4 nap arra, hogy a legerdekesebb dolgokat megnezze az ember, es magaba szivja a vilag egyik leggazdagabb orszaganak a hangulatat. Ha valakinek konkret hotel tapasztalata van, megköszönnem.

#Szingapúr #Szingapur
2022. dec. 9. 14:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%
#10 Nem kell vele foglalkozni, komoly gondok vannak a fejében. Rendszeresen ilyen stílusban írogat itt, csodálom hogy még nem tiltották ki.
2022. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
Dubaj plusz Szingapúr szerintem elég szerencsétlen kombó, kétszer kapsz elég hasonló élményt. Mondom ezt úgy, hogy amúgy abszolúte élveztem mindkét várost.
2022. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Leszek én akkor az ellenszél: szubjektív véleményem az, hogy 3-4 napnál nem érdemes többet ott tölteni. Maga a "miniállam" elég király, ők már 2045-ben élnek. Viszont azon kívül, hogy jókat lehet enni meg bóklászni, úgy nem tudok felidézni olyan nevezetességet, ami miatt bárkinek valaha ajánlanám, hogy látogasson Szingapúrba. Ha kelet felé haladsz és átszállsz, akkor egy 3-4 napot simán megér, de Dubaiból csak Szingapúrba szerintem fölösleges.
2022. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Egy azsiai 3 honapos korut reven toltottem egy hetet Szingapurban kedvesemmel.

A Marina Bays a legjobb hely ahol lakhatsz, mi a mandarin orientalban laktunk ahol volt medence es szuper kilatas. Egy het ugy gondolom elegseges arra hogy egy minimalis feeling et kapj a varoarol.

Nagyon jokat lehet enni szinte mindenhol, foleg a kinai es indiai kaja isteni es nagyon olcso.

Botanikus kertje a vilagon a legjobb es egyik legnagyobb, meg persze van 1000 fele szorakohasi lehetoseg.

Egy nap ajanlom menjetek ki a Sentosa szigetre, ahova visz vonat(monorail)

Erdekesseg, hogy nem kell vegyel metrozasra kartyat siman odaerinted a bankkartyadat, es a rendzser par nap mulva lehuzza amit le kell.



Biztonsag kivalo, tiszta hely, meleg van de ha mar jartal DK azsiaban nagy meglepetesre ne szamits.


Ami nem tetszett: tul tokeletes, mesterseges benyomas, nincs 'lelke',vagy tortenelme.


Jo szorakozast.

2023. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Elozo vagyok.ha az anyagi resznel nincs gond akkor ajamlom magat a Marina Bay Sands hotelt. Kb 600 euro egy ejszaka ha jol emlekszem a hot semmi extra egy sima 5 csillagos viszont a medence a vilag egyik leghiresebb. Aki nem lakik ott csak a szelere engedik ahol semmi view nincs.
2023. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
igen, a 6.es a 8. valaszado ugyanaz szerintem, a rosszindulatu, primitiv, kötekedö, frusztralt, irigy, es meg sorolhatnam, legerösebb peldaja. Bunko, pont.
2023. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A Marina Bay Sand hotel szuper, feltetlenül meg kell nezni, legalabb kivülröl. Most 800 EUR egy ejszaka. A medence biztos szuper a tetejen, mi a Sky barban a medence mellett foglaltunk asztalt, onnan csodalatos a kilatas a Marina Bayra, no meg a lezershowt is megnezzük ott.

A hotel, ahol foglaltunk, szinten rendelkezik a tetejen egy medencevel. Nagyon kivancsi vagyok! Dubai azert mas, ott mar voltam többször, egyik kedvenc helyem, szenzasios, oda mindig vissza fogok terni!

2023. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
4 nap elég
2023. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%
Most mentünk tovabb Singapurbol Koh Samuira. Singapur szuper hely. A Marina Bay lightshow felejthetetlen elmeny.
2023. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!