Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » India turisztikailag ?

India turisztikailag ?

Figyelt kérdés
Ti elmennétek Indiába ? Ugye nem feltétlenül egy turista paradicsom. Ti elmennétek ? Mit néznétek meg ?

febr. 29. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha a valódi Indiát szeretnéd látni akkora csalódás lesz hogy az életbe nem akarsz a környékre sem menni.

Turista részek viszonylag tiszták de szinte mindenütt a szemét szegénység jelen van.

Aztán jön a döbbenet kijjebb mész pár métert ahol nincsenek turisták és amit ott látsz az lesz sok embernél a kirándulás vége.Drogosok csövesek betegek mindenütt utcán szeméthalmok beteg állítok patkányok kóbor kutyák százával fertőző állatok este meg sem próbálj ilyen helyre menni egyszerűen elviszik az embert azt újrahasznosítják minden porcikáját.

febr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Kevés hely van ahova nem mennék, de India ezek közé tartozik.
febr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
En haromszor voltam de lehet hogy most is megyek. Egy mesevilag en nagyon szeretem, nincs vele semmi baj, olyanok szidjak aki azt hiszik hogy Afrikaban van, vagyis eletukben nem voltak.
febr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá fiatalság, kalandvágy, egészség, erőnlét, nyitottság, tolerancia, erős idegrendszer. Nem úgy működik ahogy az átlag nyugati turista elképzeli. Van akit egyetlen nap egy életre kifáraszt a forgatagban. Van akit kiakaszt, hogy állandóan tehénszarba lép, van aki az élet mélylényegét látja meg a jelenségben. Van akit ha pisztolyt tartasz a fejéhez akkor is csak a szépre tud emlékezni, pedig hazafelé ki sem jön a repülő vécéjéből. Mégis élete élményének tartja.
márc. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Lehet szidni Indiat hogy ilyen koszos meg olyan koszos (ami nem yeljesen igaz) de en fenyes napapl a belvarosban szaro embert csak Budapesten lattam es Indiaban sehol.
márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vágyom, több ismerősöm is volt és mind betegen jött haza.
márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

#6

Egyiptom, Kenya, általában onnan is párnapos hígfosással jönnek haza az emberek, pedig ezek a helyek kevésbé szutykosak mint India. Habár a gyomorrontást még nem nevezném "betegségnek", de nyílván komolyabb nyavalyákat is össze lehet szedni, amúgy meg egyénfüggő is a dolog.

márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

India az elmúlt 60 évben 1 millárd lélekszámmal növekedett. Vannak pozítív értelmezései is ennek a növekedésnek, például mintegy 200 millió ember él a középosztályba sorolható életmódot. Ugyanakkor az indiai szennyvíz 93%-a kezeletlenül kerül valamilyen felszíni vízforrásba. A városok szennyvizének is csupán 28%-a kerül vissza tisztítottan a természetbe. Azonban a legnagyobb probléma az, hogy több száz millió embernek vidéken semmilyen lehetősége még csak egy árnyékszékhez jutáshoz sem. Gyakorlatilag a falu határában végzik a dolgukat. Ahogy hajnalban vonatod beérkezik valamelyik nagyvárosba, láthatod, amint a vasúti töltést emberek tömegei lepik el guggoló testtartásban. 1 milliárddal vannak többen jórészt arányosan de tartományonként különböző mértékben nem növekedett szennyvízkezeléssel, csatornázással. Az óriási megnövekedett terhelés tönkreteszi a vizeket, egy része pedig porlad a napon és porként száll a levegőben.

Aki azt mondja, hogy ez a rendkívül izgalmas ország ugyanúgy alkalmas az átlagos nyugati tömegtúristáknak, mint mondjuk akár Mexikó, az félrevezeti embertársait

márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
#3 milyen “mesevilág”? A kosz, bűz, szeméthegyek, beteg emberek stb neked a mesevilágot jelentik? Gondolom te csak a nagy turistaövezetekben voltál. Egyik kollégám volt nemrég az “igazi” Indiában és a képektől nekem az állam leesett, olyan nyomortelep az egész ahova akkor se mennék ha fizetnének érte. Én nem is értem mi vonz embereket ilyen helyekre, szerintem nyaralás alatt több értelme van szép helyekre menni és kellemes élményeket gyűjteni, de nem vagyunk egyformák…mexikói nyaralás alatt voltam 2 napot Kubában is (rábeszéltek, magamtól nem mentem volna), na az is undorító, nyomor kosz bűz szemét kéregető beteg emberek mindenfele, egyszeri tapasztalásnak jó, mert rájössz milyen szerencsés vagy, hogy nem ilyen szar helyre születtél, de India szintekkel rosszabb Kubánál, nincs az a pénz, hogy odamenjek, főleg nem hetekre.
márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
9 ez a baj hogy opyanrol itelkezel amit nem os lattal. Nem a turistagettokban voltam. Voltam az Rajasthanban, Maharastraban, Karnatakaban, Assamban, Meghalayaban stb. Koztuk ettem, koztuk utaztam. Nem sokkal roszabb mint Budapest. Es azt ne feletsd higy ok min 1 milliardan vannak.
márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!