Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » India turisztikailag ?

India turisztikailag ?

Figyelt kérdés
Ti elmennétek Indiába ? Ugye nem feltétlenül egy turista paradicsom. Ti elmennétek ? Mit néznétek meg ?

febr. 29. 11:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 Azért elképzelhető, hogy a problémákra rámutató megjegyzések igazságtartalmát nem kellene 100%-ban elutasítani. Lehet, hogy te nem az átlag tömegturista "nyitottságával" rendelkezel, de ez inkább a te személyiségedről árulkodik, nem annyira Indiáról. Én még nem voltam Indiában, de most Januárban egy 10 órás repülőúton volt alkalmam sokat beszélgetni egy indiai származású sráccal aki Houstonban él és a Siemensnek dolgozik és elég reális képet festett eredeti hazájáról. Szeretettel beszélt, de pontosan érzékelve főleg a robbanásszerű növekedés okozta problémákat
márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem utasitom el es igen van problema de ez abbol adodik hogy milliardan vannak, es ennyi ember sok szemetet termel es ez a sok szemet soknak is latszik. De eleg sokat utaztam Latin Amerikaban is, ott a szokas az hogy a busz ablakan egyszeruen kidobjak a szemetet, az is sok es az is szomoru. De ok nincsenek milliardan megsem foglalkoznak a kornyezetukkel. De ez a problema altalanos a harmadik es mar a fejlett vilagban is. En Budapesten elek, gyakorlatilag a hanyadekot a kopetet a vizeltet es a kulonbozo fekaliakat kerulgetem. Szoval problema itt is van. Es amint irtam en eddig csak Budapesten lattam a belvarosban fenyes nappal szekletet urito embert, Indianban es masol sem soha. A masik India egy szubkontinens nm lehet altalanositani. Pl Meghalaya tisztabb mint Svajc mig Rajasztanban megvannak a problemak. Es akkor a Zanszkari, Ladak-i resz megint mas. Indiat lehet szeretnie s utalni, kozbulso nincs. De rengeteg csodalatos helye van ami megeri a kellemetlenseget, erodok, nemzeti parkok, stb. En pl megmasztam a Harihar fortot, na olyan nincs sok a vilagban, voltam a Mawlamuh barlangban, csodalatos, jartam elo fa gyokereibol keszult hidon, es kb a vegtelensegig tudnam sorolni a meseszeru dolgokat. Es meg a harom utam utam is alig lattam valamit Indiabol. Teny hogy kell egy kis nyitotsag, elfogado kepesseg de nagyon nagyon megeri. Ja es Varanaszi maga a csoda.
márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#10 “ez a baj hogy opyanrol itelkezel amit nem os lattal”


Mert pl. Youtube videókból meg ismerős beszámolóiból, képeiből nem lehet tájékozódni…

márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#12 kétségtelen, hogy vannak szép részei is Indiának, egy ekkora országnak hogy ne lennének? De azt állítani, hogy Pest mocskosabb, mint pl. komplett Dél-India, az inkább arról árulkodik, hogy se Pesten, se Indiában nem jártál🤣
márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Spanish tourist, on bike tour with husband, gangraped in Jharkhand

The Spanish woman was on a bike tour and was passing through Jharkhand's Dumka with her husband. Police said she was gangraped by seven men, of which three have been arrested and efforts are on to identify the remaining four.


British teenager, Scarlett Keeling, was raped and murdered in February 2008.


A 28-year-old British-Irish woman was raped and murdered in March 2017.


December 2021: A 31-year-old foreigner was raped by two people in a bar and restaurant. The victim had gone for dinner to the bar and restaurant. When she was on her way to the toilet, the two accused took her inside and raped her.


March 2022:- A 12-year-old Russian girl was allegedly sexually assaulted in the swimming pool of a resort and later inside the hotel room by a married man, who works as a room attendant at the resort.


Business as usual

márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!