Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban tényleg ilyen a...

Japánban tényleg ilyen a többség? :D

Figyelt kérdés
Japánban tényleg olyan idióták(jó értelemben) az emberek nagy része? Pl. a visual-keiesekből indulok ki. Többségük idióta állat. Én ezt nagyon hiányolom a legtöbb magyarból. Mit gondoltok?
2011. márc. 15. 17:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen sajnos a magyaroknál kb. tök fordítva van :( (tisztelet a kivételnek)
2011. márc. 15. 19:02
 12/20 anonim ***** válasza:
a japánok alapvetően nyiltak, de szigorúak... ez a munkamoráljukon is meglátszik.
2011. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam rá:)
2011. márc. 16. 14:06
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
annyit mondok: A japánoknál nincs olyan hogy vicc. Nem ismerik, náluk egyszerűen nincs. A másik hogy egy munkamániás nép, és azon röhögnek hogy valaki leesik a bicikliről..egy szóval lehet hogy bazi high-tech-ek de az agyuk teljesen másképpen működik. Idiótának idióták, de nem pozitívan.
2011. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó.. látszik, hogy te sem beszéltél még japánnal..:S


Nekem sok japán barátom, ismerősöm van, és igenis, tudják mi az a vicc..

a magyarokról meg annyit, h a magyarok is röhögnek ha vki leesik a bicikliről, DE Magyarországon senki nem kérdezi meg, hogy "megsérültél? Minden rendben?"- míg Japánban min. 10en odajönnek segíteni.

2011. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem két véglet van, vagyis én igy tapasztaltam...
2011. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én eddig úgy vettem észre, hogy vannak a hülyéskedősök és a komolyak :)
2011. márc. 16. 21:19
 18/20 anonim ***** válasza:

18:38

Szívemből szóltál.

2011. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát személyesen nem ismerek eggyet sem, szóval videok alapján nem mondok roluk véleményt, de szivesen megismerkednék párral. :D
2011. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%

Inkább csak a fiatalok közt. És max közeli barátokkal vicceskednek, mert ugye már egy évfolyammal feletted járó diákot is máshogy kell megközelítened (persze utána ha összebarátkoznak, az más)

A VK, loli, harajuku éssatöbbi dolgok meg azért nem annyira elterjedtek, elég szűk réteg, és persze csakis hétvégeken, mert valahol ki kell engedni a gőzt és megvalósítani magadat, amit az egyenruhák és a szigorú szabályok nem tesznek lehetővé. Innen nézve idióták, érdekesek, mint valami egzotikus kisállat, mert nem ehhez vagyunk szokva. Ők meg ránk néznek furán. :D

2011. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!