Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Malajziába autóval?

Malajziába autóval?

Figyelt kérdés
Lehetséges egyáltalán?
2015. szept. 4. 01:03
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én inkább repülnék, aztán ott bérelnék autót a reptéren
2015. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Asszem a Wizzair-nek van is járata Kuala Lumpur-ba
2015. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Még meglátom.Az igaz,hogy körülményesebb,drágább,de viszont szép helyeken is járhat akkor az ember.Vagy nem?
2015. szept. 5. 20:13
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg előbb a Cadillec Drive-ot :) [link]

Ők Kaliforniából mentek Budapestig, de persze egész más, ha egy profi stáb van mögöttük, és korlátlan pénz.

Már az óriási teljesítmény lenne, ha egyirányba végigcsinálnád az utat, az pedig már abszolút őrültség lenne, ha onnan vissza is akarnál autózni. Olyan kalandorokról hallottam már, akik leautóznak Afrikába, ott eladják a kocsit, és visszarepülnek.

Szerintem egy ilyen úton fel kell arra készülni, hogy ha tönkremegy a váltód, kilyukad a hűtőd, elromlik a generátor, mondjuk Pakisztánban a puszta közepén, esélyed sem lesz alkatrészt szerezni, ott kell hagyni mindent, és repülni tovább.

Én olyanról fantáziáltam régebben, hogy Thaiföldre mennék vonattal, de az is elég merész vállalkozás lenne. Sok átszállás, nagy kerülők, kényelmetlenségek, és árban sem lenne kevés.


12-es: Wizzair az fapados társaság, fapados pedig nem repül 10000+ kilométert. Még normál légitársaságnak se nagyon megy oda közvetlen járata.

2015. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát igen,ez merész vállalkozás lesz.:)
2015. szept. 5. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!