Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Körutazás egyedül DK-Ázsiában....

Körutazás egyedül DK-Ázsiában. Bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Régóta tervben volt és most úgy gondoltam, ideje megvalósítani.


6 hét alatt meglátogatom:

- Thaföldet

- Kambodzsát

- Malajziát

- Indonéziát (Bali)

és Vietnámot.


A barátaim közül sokan értetlenkedve fogadták, hogy miért akarok egyedül elmenni másfél hónapra. Még én se csináltam ilyet, úgyhogy izgalommal várom.


Ti mit gondoltok egy ilyen útról? :)


2017. aug. 4. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod, ha komolyan gondolnád, a hogyanra kérdeznél. De te tudod, hencegsz-e, vagy unatkozol.

Sok sikert az utadhoz.

2017. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Én nagyon imádnám!

Amúgy fiú vagy lány vagy?

Jó utat ,biztos felejthetetlen élmény lesz!

2017. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam ezeken a helyeken de nem 6 hétig hanem 7 hónapig. 6 hétbe értelmetlen belesűríteni ennyi helyet, ez kb Thaiföld Malajzia vagy Vietnám és Kambodzsa ha csak Angkor.

Bali a Föld egyik legocsmányabb helye sajnos volt "szerencsém" 5 napot ott lenni, alig vártam hogy tovább álljak, egy undorító turistagettó, semmi köze a valódi Indonéziához.

Amúgy bevállalható, sokkal biztonságosabb mint Európa és sokkal könnyebben utazható, nekem DK Ázsia az egyik kedvenc régióm.

2017. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves első! Azt tudom, hogy hogyan utazok, csak kíváncsi voltam, más hogyan áll egy ilyen úthoz. Hencegni nem ismeretleneknek fogok név nélkül. :D


Kedves második! Fiú vagyok, 24 éves ;)

2017. aug. 5. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális...

Én csak Thaiföldön illetve Fülöp-szigeteken jártam, de azt mondhatom, hogy a 6 hét az egy-egy országra elég csak. Végig biztosan nem loholnám fél Ázsiát, annal sokkal több időt érdemel.

2017. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!